Реклама


Як з'явилася дитяча вода: історія однієї мами

Як з'явилася дитяча вода: історія однієї мами

 

Історія створення дитячої води

Кожна мама знає, наскільки важливо, щоб її малюк з перших днів життя правильно харчувався, пив чисту і корисну воду. Сьогодні на полицях супермаркетів можна побачити багато різної дитячої води, так би мовити, на будь-який смак. Тому всі мами мають можливість вибрати ту воду, яку вони вважають найбільш придатною для дитини, і давати її маляті, знаючи, що крихітка отримує найкраще і корисне.

Напевно, сучасним мамам важко уявити, що ще зовсім недавно спеціальної води для дітей просто не було, тому мамам доводилося давати ту воду, яка була під рукою, постійно ризикуючи здоров'ям крихітки.

Мама Христина, яка виховує 2-річного Єгора, розповідає: «Я пам'ятаю, як я приїхала з сином до своєї бабусі в село погостювати. Коли вона побачила, що я даю дитині спеціальну воду, вона дуже сильно здивувалася і запитала, навіщо я це роблю. Я їй довго пояснювала, що це для здоров'я і безпеки дитини. Але бабуся тільки знизала плечима і відповіла, що вона своїм дітям завжди давала воду з джерела або колодязя, і всі виросли здоровими. Тоді мені довелося розповісти бабусі, що екологія сьогодні не та! Зараз взагалі смертельно небезпечно давати дитині воду з колодязя або бювету, а все через те, що в сільському господарстві стали активно використовувати нітрати, які потрапляють в землю і у підземні води. Тому у воді з колодязя або бювету можуть бути нітрати, а вони дуже небезпечні».

Але тепер ситуація змінилася, і у кожної мами є вибір! Напевно, всім мамам цікаво дізнатися, чим відрізняється дитяча вода від звичайної і коли з'явилася спеціальна водичка для дітей. Отже ...

Особливості дитячої води: гарантії якості

На сьогоднішній день продукти дитячого харчування та їх компоненти повинні відповідати ЗУ "Про дитяче харчування", а також гігієнічним нормативам безпеки і харчової цінності продуктів дитячого харчування, встановленим санітарно-епідеміологічними правилами і нормативами СанПіН (Державні санітарні правила і норми).

Відповідно до цих регламентуючих документів є певний перелік вимог до дитячої води. Отже, вона:

- Не повинна оброблятися хімікатами і містити консерванти;

- Вона не повинна розливатися на тій лінії розливу, яку використовують для розливу мінеральної води, алкогольних і безалкогольних напоїв;

- Повинна вироблятися на заводі дитячого харчування;

- Розливається в тару, обсягом не більше 6 літрів;

- Має розливатися в тару, обсягом не більше 6 літрів;

Не має містити велику кількість іонів натрію (не більше 2-20мг/дм3) і мінералів (не більше 150 - 400мг/дм3);

- Не повинна мати запах і смак;

- Не має містити домішки, різного роду мікроорганізми;

- Вода для дітей повинна мати особливе маркування «дитяча» вода;

- На упаковці води має бути вказаний виробник, дата виробництва, термін придатності та умови зберігання.

Лікар-педіатр Валентина Сергіївна Симонова: «Спеціальна дитяча вода містить всі необхідні дитині мікроелементи, в ній мало мінеральних речовин, іонів натрію, тому вона не провокує затримку води в організмі дитини і дає можливість крихітці гармонійно розвиватися. На мій погляд, використання спеціальної води в дитячому харчуванні - принципово для здоров'я дітей».

Мама Аліна, яка виховує 6-місячну Оксану, розповідає: «Зараз дуже багато дитячої води на ринку. Я обираю воду «Малятко», адже це єдина вода в Україні, яка сертифікована як дитяча, вона відповідає всім нормам і стандартам».

Як з'явилася дитяча вода?

Безумовно, дитяча вода - це відмінна знахідка для кожної мами, яка хоче дати своєму малюку найкраще.

Думаю, що мами не здивуються, якщо дізнаються, що першою в Україні сертифіковану дитячу воду створила… саме мама. Ми зустрілися з нею, щоб почути цю історію з перших вуст. 

Ірина Варагаш, президент компанії «Еконія», мама дитячої води «Малятко»: «Я сама колись, як і ваші читательки, стала мамою. Це було майже 15 років тому, але я як і сьогодні пам’ятаю те перше відчуття материнської відповідальності, любові та сильне бажання дати своїй крихітці най-найкраще. Це відчуття знайоме кожній мамі. І воно народжує багато прекрасних моментів, адже тепер те, що ти будеш робити все своє подальше життя – так чи інакше буде заради щасливого майбутнього твоїх дітей. Так почалася і моя історія. Після народження першого сина сталося так, що дитину треба було перевести на штучне вигодовування. А щоб склад дитячої суміші зберігався і в ній не порушувався баланс речовин, потрібна була низько мінералізована вода. І при цьому вода мала бути настільки безпечна, щоб її не треба було кип’ятити (оскільки виявилося, що кип’ячена вода теж розбиває склад дитячої суміші, виробники якої так ретельно створюють її оптимальний баланс). В Україні такої води, нажаль, не було. Але хіба ж хоч одну маму можна зупинити в бажанні дати дитині найкраще? От і у мене тоді, майже одночасно з народженням першого сина, і народилася ідея створити  спеціальну дитячу воду. Це було не просто. На пошуки унікальної збалансованої формули пішло майже два роки. Долучали українських і закордонних спеціалістів з водних ресурсів. І ось нарешті, нам вдалося. До сьогодні пам’ятаю це нестримне відчуття – ми створили неймовірне! Особливу воду, що стане основою здоров’я малюку на все життя. І назвали її лагідно – «Малятко».

Дитяча водичка «Малятко» з'явилася на ринку 13 років тому, вона була першою в Україні водою для дітей і до сьогодні вважають дитячої водою № 1.

Дитяча вода, створена мамою, відповідає усім описаним вимогам до води для дітей. Безумовно, для досягнення такого результату довелося багато і довго працювати.

Ірина Варагаш,президент компанії «Еконія», мама дитячої води «Малятко»:

«Так, справді, все тільки починалося. Потім ми будували спеціальний завод (до речі, сьогодні це єдиний в Україні завод з виробництва води, сертифікований як дитяче харчування). За цей час народився мій другий син. Він перший спробував «Малятко», він і нажав «пуск» на кнопку запуску нової лінії. Звичайно, я усвідомлювала велику відповідальність, яку взяла на себе компанія при випуску дитячої води. Тому, не вагаючись, прийняла рішення зробити обличчям торгової марки «Малятко» мого молодшого сина. Так, це він посміхається вам з пляшечок «Малятко». Він вже дорослий красень, але до сьогодні його усміхнене личко є моєю  особистою материнською гарантією бездоганної якості продукту.

Дитяча вода «Малятко» стала засновником культури споживання дитячої води в Україні.

Ірина Варагаш: «Пам’ятаю, як ми вперше роз’яснювали мамам, чим дитяча вода відрізняється від усіх інших вод. Ставили продукт на полиці, намагаючись, щоб пляшка дитячої води завжди була у кожної мами «під рукою». І мами повірили нам, відчули це непідробне материнське прагнення дати своїм синам та багатьом українським немовлятам якісний продукт. Кожен наш подальший крок, який ми робили для покращення «Малятко» був оснований тільки на турботі про маму і малюка.

Так, ми звернулися до французьких спеціалістів та розробили ергономічний дизайн пляшки, який відповідає найвищим стандартам упаковки. Ця ергономіка – у спеціальній виїмці пляшки 0,33л та пляшки 1,5 л. Вони  розроблені з ідеальною точністю під руку малюка і мами. Малюку вона нагадує молочну пляшечку, він може самостійно тримати її з раннього віку та контролювати об’єм кожного ковточку. Ребриста поверхня спеціально розроблена, щоб пляшка не вислизала з рук. Така ж сама пляшка 1,5 л ( але під руку мами) рівномірно розподіляє вагу при наливанні, береже сили молодої мами.

Все, що ми робили, ми створювали з любов’ю до малюка (пам’ятаєте, як ми першими в Україні випустили ковпачок «спортик» та розмалювали  ковпачки у кольори райдуги?), з турботою про маму (з того часу не треба було кип’ятити воду для суміші, чекати поки та вистигне – зекономлену хвилинку вона могла провести у іграх з малюком).

І сьогодні ми не змінюємо собі, а продовжуємо задавати тенденції на ринку дитячої води. Як народжуються новинки? Все просто – варто просто придивитися до свого споживача, прожити з мамою хоча б один непростий день. Ми спостерігали за мамами, та побачили, як часто вони відкривають спортивний ковпачок руками чи зубами, не завжди чистими та стерильними. А ще активні малюки часто переливають на себе воду. Ми не могли залишити маму сам на сам з проблемою. Тому розробили нове «Малятко» 0,33 л з унікальним у своєму роді ковпачком-непроливайкою. Захисний ковпачок виключає доторкання рукою, а сам поїльник нагадує грудне вигодовування. А скільки ще ідей може народити це невтримне «Малятко», можу тільки догадуватися.

Одне я знаю точно – ми ніколи не будемо зупинятися на досягнутому, бо наш споживач – найвибагливіший та найулюбленіший. На цьому моя історія, не закінчується. Вона продовжується у двох моїх улюблених синах та тій справі, яку я вже понад 13 років роблю з любов’ю та високою материнською відповідальністю». 

Мама Вероніка, яка виховує близнюків Артура та Дениса, розповідає: «Своїм малюкам я завжди купувала дитячу воду, але ніяк не могла визначитися з однією маркою, постійно пробувала різні, намагаючись зрозуміти, яка ж краще. Сьогодні я зробила свій вибір - це дитяча вода «Малятко». Просто зовсім недавно я дізналася, що цю воду створила мама двох діток, тоді я подумала, що вода, створена мамою, це найкраща гарантія якості для мене».

Поява на українському ринку спеціальної води для діток - це нове слово в дитячому харчуванні, це новий підхід у догляді за дитиною. Завдяки тому, що на ринку є така вода для діток, кожна мама має можливість дати своєму малюкові найкраще для його здоров'я і розвитку. Тепер мами можуть зробити свій усвідомлений вибір води для малюка, заснований на аналізі якості дитячої води, радах фахівців і досвіді інших матусь!

Зростайте здоровими! Обирайте для своїх малюків найкраще!


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info