Реклама

Особливий догляд під час вагітності

Особливий догляд під час вагітності

Під час вагітності у кожної жінки змінюється шкіра.

Посилення кровообігу позитивно впливає на шкіру обличчя і тепер вона виглядає свіжою та здоровою, як ніколи.

Натомість шкіра грудей, живота та стегон потребуватиме Вашої особливої уваги.

Жіноча сполучна тканина має здатність сильно розтягуватись. А під час вагітності спеціальні гормони посилюють еластичність тканин.

Ці природні фактори допомагають шкірі пристосуватись до того, що дитина, яка росте та розвивається,потребуватиме все більше місця. І все ж, доволі часто під час вагітності відбувається надмірне розтягнення шкіри живота, грудей та стегон, яке проявляється у вигляді неестетичних розтягнень.

До того ж, через сильне натягування, шкіра цих ділянок може стати сухою та тонкою, одним словом, шкіра стає вразливою, як ніколи. Саме регулярний масаж сприяє збереженню еластичності та гарному вигляду шкіри.

Для того, щоб шкіра живота, грудей та стегон без помітних наслідків перенесла вагітність, з перших днів майбутній мамі рекомендується профілактичний масаж та догляд за вразливими ділянками шкіри.

Масаж живота під час вагітності

Нанесіть олію HiPP Mamasanft на велику ділянку шкіри. Якщо живіт ще не дуже великий, рекомендується легкий «пощипувальний» масаж, який ніжно розслабляє сполучну тканину.

Обережно затисніть рукою трошки шкіри, розмістивши її між великим та вказівним пальцями і легенько потягніть вгору. (1) За потреби акуратно покатайте шкіру між пальцями. (2)

Трохи потримайте, відпустить та погладьте рукою. Рухайтесь по колу і поступово захопіть усі ділянки живота. Якщо Ви схильні до передчасних пологів, то перед інтенсивним масажем краще порадитись з лікарем або акушеркою, оскільки активні масажні рухи можуть спричинити небажану родову діяльність.

Якщо живіт стає твердішим або, якщо «пощипувальний» масаж Вам не підходить, Ви можете просто розподілити олію на шкірі та м'яко втирати.

Цю процедуру слід виконувати кінчиками пальців з боків або знизу, рухаючись по колу. (3) (4)

Масаж грудей

Шкіра грудей також дуже розтягується під час вагітності.

Для щоденного догляду нанесіть олію HiPP Mamasanft круговими рухами по спіралі і розподіляйте її від початку до середини грудей.

Ділянку навколо сосків чіпати не можна. (5)

Масаж стегон

Щоденний масажу також повинен охоплювати сідниці та верхню частину стегон. (6) (7)

В разі виникнення питань, для отримання більш детальної інформації,

можете звернутися до свого лікаря.

«Олійка від розтягнень для майбутніх мам» спеціально адаптована до потреб шкіри під час вагітності. Вона містить найкращі рослинні олії мигдалю, соняшника, жожоба та обліпиху. Комбінація цінної олії жожоба та заспокійливої мигдальної олії розслабляє та доглядає за шкірою, зберігає зволоження, щоб шкіра розтягувалась без пошкоджень. А обліпиха має надзвичайно високий вміст жирних кислот, які дуже швидко поглинаються шкірою.

Порада

Не тримайте олію на денному світлі, бо натуральні компоненти дуже чутливо реагують на нього. Рекомендується зберігати пляшечку у коробці.


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад