Реклама

Поездка с малышом через два континента и роды в Аргентине

06.12.2012 18:00:00
Поездка с малышом через два континента и роды в Аргентине

Поездка с малышом через два континента и роды в Аргентине

На днях UAUA.info удалось пообщаться с мамой-путешественницей Дианой Карпенко-Кантер, встреча с Дианой прошла в рамках фестиваля «Я буду мамой». Мама-путешественница рассказала свою увлекательную историю о поездке с ребенком через два континента и о родах в Аргентине.

Зав’язка…

Ожидая встречи с мамой-путешественницей, возникала мысль, что сейчас к нам придет закаленная женщина средних лет. Каково же было удивление, когда в зал вошла молодая приятная девушка и начала свой увлекательный рассказ…

Диана Карпенко-Кантер:«Ми вирушили в подорож з двохрічною донькою через два американських континенти з півночі на південь. Ідея полягала в тому, щоб перетнути всі країни, які можливо відвідати за рік, починаючи зі США, закінчуючи Аргентиною. Мета була дістатися до мису Горн.

Зі мною та моїм чоловіком вирушила також наша донька Магдалена, якій тоді виповнилося лише два роки.

Подорож була присвячена збиранню казок у різних країнах. Ми планували зняти фільм про казкарів з різних країн, а також написати книжку казок, зараз я над нею як раз працюю.

Вийшло так, що у подорожі я завагітніла другою дитиною. Коли, перебуваючи у подорожі, ми підрахували, коли мають відбутися пологи, то зрозуміли, що повернутися в Україну ми не встигнемо. Виявилося, що пологи мали відбутися десь у фіналі проекту».

Понимая, что придется рожать в незнакомой стране, Диана и ее муж начали готовиться к этому важному событию.

Кілька слів про дві вагітності

Каждый из нас очень много знает о том, как нужно себя вести в период беременности: нужно быть активними, хорошо питаться,Поездка с малышом через два континента и роды в Аргентине - изображение №1 посещать доктора и сдавать анализы. А что делать, если в период беременности ты оказался в незнакомой стране? Рассказывает мама-путешественница Диана

Диана Карпенко-Кантер: «Так сталося, що обидві мої вагітності припали приблизно на той самий час року, це як раз була зима. Тільки під час першої вагітності я була в Україні, ходила в шубах і слухала бабусь, мамусь, ходила здавати всі аналізи. Це у мене була перша дитина, тому я нічого не знала, слухала всіх, читала купу літератури.

Друга вагітність була закордоном, я постійно пересувалася, кожні два дні ми переїздили у нову країну: Мексика, Гватемала й далі, далі. Перші кілька місяців я пересувалася автостопом, але потім зрозуміла, що для мене це важко,тому обрала автобус. А ще скрізь була інша мова!

Я дуже рада, що мала такий досвід. Сьогодні я бачу багато плюсів вагітності у подорожі. Усю вагітність я провела у теплих країнах, де мені не треба було носити теплі речі, боятися застуд, я могла постійно їсти фрукти. Це просто диво! А також я могла просто розслабитися та спокійно готуватися до пологів. Також, перебуваючи в теплій країні, ви завжди маєте можливість народжувати природнім способом, наприклад, у воду, в Україні в зимовий період це неможливо!»

Опыт таких мам, как Диана, подталкивает многих современных женщин специально отправляться в теплые страны на период беременности, многие решают также и рожать за границей. А что же дальше происходило с Дианой?

Смотри наш календарь беременности

Читай также: Беременность и Новый год: правила удачного праздника

© uaua.info

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад