Реклама

Презентація проекту «Усвідомлене батьківство»

Презентація проекту «Усвідомлене батьківство»

Українська асоціація сімейної медицини та ТОВ «РА Гармонія» за підтримки Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра до Всесвітнього дня дітей проводять прес-конференцію, в основі якої презентація проекту «Усвідомлене батьківство».

Проект,  що охоплює більше 180 шкіл материнства, курси для вагітних при жіночих консультаціях, фітнес-клуби|, санаторії для вагітних в 10 найбільших містах України - Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Луганськ, передбачає проведення навчально-інформаційної роботи серед  молодих батьків, вручення спеціальної енциклопедії «Посібник про найщасливішого малюка».

Головна мета проекту – виховання здорових щасливих дітей у здорових та щасливих родинах. Для того, щоб допомогти батькам цього досягти, видавці (автор Ольга Масалітіна) підготували «Посібник про найщасливішого малюка» - унікальне видання, в якому наведені практичні рекомендації молодим батькам з питань планування родини, підготовки до пологів, грудного вигодовування, догляду за дитиною, виховання та всебічного розвитку дитини до 4 років.

За підтримки Української асоціації сімейної медицини та її партнерів, «Посібник про найщасливішого малюка» в рамках проекту «Усвідомлене батьківство»безкоштовно отримають 23 тисячі вагітних та молодих батьків, які мають дітей  віком до 4-х років. Книга допоможе читачам оволодіти необхідними знаннями та стати мудрими батьками. Дитина, яку оточують люблячі мама й тато, яка росте в атмосфері уваги та ласки, обов»язково виросте щасливою людиною.

Багато родин вже мають у себе чудову енциклопедію «Ви і Ваш малюк», яка допомогла їм у вихованні не одного покоління дітей. Це настільна сімейна книга з питань народження, виховання та здорового розвитку дітей. Автором її є О.Масалітіна. За п»ятнадцять років ециклопедія видавалася неодноразового, вона присутня у кожній десятій українській родині, має своїх прихильників, у цьому році світ побачив її мільйонний примірник.

Компанія «Гармонія», девіз якої «Материнство – місія здійснима», працює на ринку вже більше 15 років і всі проекти спрямовуєна допомогу вагітним і молодим сім'ям.

Читай также: Энциклопедия ухода за малышом


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info