Реклама

Безсоння у дітей: як допомогти малюку заснути

Безсоння у дітей: як допомогти малюку заснути

Ця ж стаття російською мовою

Безсоння у дітей - це досить поширена проблема.

Зазвичай батьки чекають, що їх дитина за день втомиться, а ввечері засне міцним сном. Але так відбувається не завжди, іноді дитина ніяк не може заснути ввечері, навіть якщо вона втомлена за день, вона вередує, вимагає до себе уваги, ніяк не може лягти. Через що виникає безсоння у дітей? Як допомогти маляті заснути?

Безсоння у дітей: причини

Безсоння у дітей може виникати з багатьох прічін. Среді найпоширеніших причин виділяють: погане самопочуття, важкий емоційний стан, який може проявлятися в страхах, паніці, нав'язливих ідеях та багато в чому іншому.

Перед тим, як сварити малюка за те, що він упирається і не хоче спати, з'ясуйте причину його безсоння. Зіткнувшись з такою проблемою, як безсоння у дітей, кожен батько повинен розуміти, що психіка дитини дуже ніжна, тому малюк вразливий, його можна легко налякати і шокувати. Безумовно, все це може відбитися на якості сну дитини.

Щоб допомогти маляті заснути, необхідно з'ясувати, що саме його турбує. Поговоріть з вашим чадом, постарайтеся його заспокоїти, обійміть його, скажіть, що дуже любите його.

Безсоння у дітей: як допомогти малюку заснути - изображение №1

Безсоння у дітей: омани батьків

Багато батьків вважають, що безсоння виникає від того, що дитина була не надто активною протягом дня і безпосередньо перед сном, але це не так. Швидше, навпаки, від активних ігор перед сном у дитини може виникнути безсоння, так як після надмірної активності малюк буде занадто перезбуджена і не зможе заснути. Щоб дитина заснула глибоким і спокійним сном необхідно, щоб вона заспокоїлася і розслабилася.

Читай также: Колыбельные песни для малышей

Безсоння у дітей: як допомогти маляті заснути

Є кілька способів, які можуть допомогти впоратися з безсонням у дітей.

1. Не їсти на ніч. Звичайно, це не означає, що дитина повинна лягати спати голодною, це неправильно, від цього також може виникнути безсоння. Мова йде про те, що дитина повинна поїсти за дві години до сну, перед відпочинком вона не повинна їсти продукти, які містять цукор, кофеїн. Також буде чудово, якщо дитина не буде пити багато рідини на ніч.

2. Режим харчування. Намагайтеся, щоб ваша дитина мала режим дня. Буде добре, якщо малюк стане лягати спати в один і той же час, так йому буде легше засинати. У дитини повинні бути певні дії, які їй потрібно виконувати перед сном (вмитися або викупатися, послухати казку на ніч, поцілувати маму і тата та інше). Все це допоможе маляті заспокоїтися і підготуватися до сну.

Безсоння у дітей: як допомогти малюку заснути - изображение №2

Читай также: Режим дня ребенка от 1 до 3 лет

3. Подолати таку проблему, як безсоння у дітей, допоможе аромотерапія. Увімкніть аромолампу з маслом лаванди і апельсина. Аромат допоможе розслабитися і спокійно заснути.

4. Подбайте про те, щоб малюку подобалося його спальне місце. Нехай на ліжку вашої дитини лежить гарна постільна білизна, нехай у його кімнаті буде нічник з м'яким світлом, адже багато дітей бояться темряви.

Безсоння у дітей - може бути небезпечним для їх здоров'я. Якщо ви помітили, що ваша дитина, без видимої на те причини, не може заснути, проконсультуйтеся з лікарем щодо того, як допомогти малюкові.

Будьте здорові!

Читай также: Как уложить ребенка спать: 5 ошибок родителей


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад