Реклама

Даша Малахова про проект «Рецепти піклування»

Даша Малахова про проект «Рецепти піклування»

Проект «Рецепти піклування» від Bebivita для мене – значно більше, ніж просто історії про харчування, але про все – по порядку.

Я насправді дуже часто бачу розумних та хороших жінок, які бояться створювати сім’ю, бо думають, що їм буде важко займатися власним ростом і водночас бути мамою. Я думаю, жінку не можна назвати успішною, якщо в неї немає дітей. Адже ми прийшли у цей світ не для того, щоб керувати чи заробляти гроші, все ж наше основне завдання – народжувати дітей та піклуватися про них.

Водночас, я – не ідеальна мама. Я – не така мама, що встигає все, завжди і скрізь, бо я жива людина! Іноді я хочу спати, зустрічатися з подругами, вечеряти з чоловіком. Обирати правильні підгузки та харчування для малюка – не єдина мета мого життя :)

Тому, коли я вперше почула назву майбутнього проекту – «Рецепти піклування», я так розчулилась, що навіть заплакала… Це – саме те, що я хотіла робити! Тепер я можу розказати про свій стиль життя, підхід до дитини, про те, що в принципі все це – просто! Я хочу показати вам, дівчата, що все так і є, що я живу легко, весело, і, якщо ти не ідеальна – то все о’кей! Я думаю, що гарна мама – це не та, яка жертвує собою, як нас завжди привчали, а та, яка обирає годинку-другу повалятися з дітьми, от як я! ;) Годі робити вигляд, що ти найкраща мама в світі! Проводь більше часу зі своїми дітьми – і ти точно будеш для них найкращою мамою!

Ваша Даша


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад