Реклама

Резиденція Святого Миколая на «Мамаєвій Слободі»

Резиденція Святого Миколая на «Мамаєвій Слободі»

Згідно з підписаним «Глейтом» (охоронною грамотою) від числа 8, місяця грудня, року Божого 2010, козаками з селища козака «Мамая», резиденція Святого Миколая знаходиться на садибі титаря в козацькому селищі «Мамаєва Слобода», біля витоку річки Либідь у м. Київ, вул. Михайла Донця, 2.

Починаючи саме з цього дня усі бажаючі можуть завітати до Миколая на гостину, поспілкуватися з ним особисто, почути старосвітські псалми та піснеспіви на давніх інструментах (ліра, бандура, сопілка), долучитися до народних ігор та забав, веселих конкурсів спільно з козаками та молодицями, а також отримати виготовленого за давніми рецептами свого «миколайчика» – особливого печатного медового пряника, спеченого в печі однієї із хат на Слободі.

Резиденція працює: з 09 грудня 2010 р. по 19 січня 2011р. (10:00 - 16:00) – організованим групам відвідувачів запис до резиденції Миколая здійснюється заздалегідь за тел. 093-872-48-77, 063-872-78-31. Всім іншим вхід у порядку «живої» черги.

Додаткові послуги (стрільба з лука, катання верхи на конях, чи запряжених кіньми возах та санях, майстер-клас з ковальства, гончарства, вишивання, приготування борщу, ліплення вареників, випікання печатних медових пряників та жайворонків) (дані послуги узгоджуються попередньо і оплачуються додатково).

Крім печатних медівників у вигляді рибки-карасика, що будуть кластись до подарункових торбинок малюкам, будуть ще й інші подарункові торбинки, до яких будуть кластися великі медівники із зображенням коня та написом «Мамаєва Слобода»; з фігурою Лева, а також із зображенням постаті Юрія Переможця верхи на коні.

Таким чином, батьки зможуть вибрати для своїх дітей, будь-яку торбинку-подарунок в якій обов`язково будуть, або ж печатний медівник у вигляді рибки-карасика, або ж медяник із зображенням коня, або пряник із козацьким Левом, або ж печатний медовий пряник із зображенням Юрія Переможця. До торбинки-подарунка також входять кілька сюрпризів та українських сувенірів від Святого Миколая.

Але головним подарунком для дитини буде те, що Святий Миколай особисто вручить малюку грамоту-атестат, засвідчену печаткою Війська Запорозького Низового та особистим підписом Святого Миколая, як підтвердження відвідання резиденції Святого Миколая на «Мамаєвій Слободі».


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад