Реклама

Фестиваль французького дитячого кіно

Фестиваль французького дитячого кіно

В період новорічно-різдвяних свят, а саме з 23 грудня до 23 січня в 10 великих містах України пройде Фестиваль французького дитячого кіно за ініціативи Посольства Франції, Французького культурного центру та Альянс Франсез в Україні.

До програми фестивалю входять вісім чудових дитячих французьких стрічок різних років. Серед них - 6 анімаційних та 2 ігрові фільми.

Всі ми знаємо, що діти - це наше майбутнє. Але чи завжди нам вистачає часу для наших дітей? Тому, саме в період новорічно-різдвяних свят, коли наші діти мають зимові канікули, а ми кілька святкових вихідних, організатори фестивалю пропонують вам знайти час для своєї дитини і власної сім'ї й усім разом відвідати кінотеатр і переглянути хороший родинний фільм.

Український кінопрокат, і варто чесно зізнатися, досить бідний на фільми категорії родинне кіно, тобто фільми, які цікаво дивитися і дорослим, і дітям. Цю ситуацію має на меті виправити Фестиваль французького дитячого кіно. Стрічки, які увійшли до програми фестивалю відбиралися за принципом "доброго кіно". У цих фільмах закладені ідеї вічних цінностей - доброти, дружби, любові, взаємодопомоги. А головне, для ваших дітей це створить незабутню атмосферу свята. Зокрема до програми фестивалю увійшли такі фільми як “Азюр та Азмар” (Мішель Осло, 2006), “Кіріку та Чаклунка” (Мішель Осло, 1998), “Король і птах” (Поль Грімо, 1980), “У” (Серж Елісальд та Грегуар Золотарьоф, 2006), “Щасливчик Люк. Мандрівка на захід” (Олів’є Жан Марі, 2007), “Керіті, оселя казок” (Домінік Монфері, 2009), “Гадюка в руці” (Філіпп де Брока, 2004) та “Бешкетники з Тімпельбаху” (Ніколя Барі, 2008). Через кумедні ситуації, веселі пригоди та героїчні випробування, показані у цих дитячих фільмах, діти вчаться разом з героями робити добрі справи, допомагати іншим і самі стають маленькими героями.

Отже з 23 грудня в Україні стартує Фестиваль французького дитячого кіно. Фестиваль підтримали українські зірки, які разом зі своїми дітьми прийдуть на відкриття фестивалю. Прес-конференція запланована також на 23 грудня о 12.00 у кінотеатрі «Київ».


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад