Реклама

Дитина об’єднала нас у справжню сім’ю

Дитина об’єднала нас у справжню сім’ю

Людмила зі Львова, мама чудового 6-місячного хлопчика Дмитра, була ледь не першою з наших переможниць акції «1000 підгузків від Huggies», яка вірить в акції і активно бере у них участь. Вона розповіла нам, як привчає сина до інших мов, про свої хитрощі у побуті та про те, як батьківство допомагає стосункам.

Читай также: Полный список необходимых вещей для новорожденного

Я вірю в усі акції беззаперечно! Я вже вигравала не раз: і фен, і чайник був, весь час натрапляю на розіграші. Тому, коли виграла у «1000 підгузків від Huggies» не була сильно здивована. Зате, коли я побачила скільки їх, цих підгузків! Мама рідна, весь багажник машини та салон були завалені нашим виграшом. Я страшенно раділа від того. Це був шок! 1000 штук – такого ще точно не було! Ми навіть поділились з друзями. Всі навкруги тисячу разів перепитували: «шо, серйозно?!», казали «оце ти крута!» Навіть чоловік не вірив допоки ми не поїхали їх забирати. Я написала пост у Фейсбуці, і всі наші друзі та знайомі почали також активно надсилати коди. Я знаю, що багато людей не вірять у акції, кажуть: то все брехня, неможливо таке виграти, або відправляють тихенько, щоб не налякати вдачу.

Читай также: Присыпка или крем под подгузники: что выбрать для нежной кожи ребенка

Звісно, це виграш Дмитра. Мама лише відправила код, тому на зекономлену суму ми вирішили замовити йому гарну машинку на пультах (у Франції чи в Іспанії). Вона доволі дорога і крута, тому буде йому доречний подарунок. Взагалі, дитина зробила нас більш відповідальними та стабільними, це дивно звучить, але правда. Після появи Дмитрика ми з чоловіком стали більш схожі на справжню родину. Адже до його народження я працювала у другу зміну (викладала іноземні мови на вечірніх курсах), а чоловік – у першу (працює на будівництві) і ми рідко перетинались. А тепер, нарешті, ми більше часу проводимо разом, усі вихідні, починаючи з вечора п’ятниці! Ми якось стали більш розсудливими, навчились грамотно розподіляти бюджет, налаштували чіткий графік, лягаємо вчасно та прокидаємось, вже не маємо часу навіть на сварки чи сперечання. Тепер, якщо назріває конфлікт, хтось із нас каже: гаразд, нехай цього разу буде по-твоєму, бо минулого разу було по-моєму. Не хочемо витрачати час на все це. Чоловік також став більш мужнім та відповідальним, читає літературу з виховання дітей, майструє щось із сином постійно. Це така стабільність наче, але й кожного дня щось нове! Взагалі, саме зараз ми намагаємося приділити малятку якомога більше часу, бо потім він дорослішатиме, піде до садочку, заведе собі друзів, хобі, буде цікавитись купою інших речей, стане більш самостійним і ми вже не будемо йому так сильно потрібні.

Читай также: Как правильно укачивать малыша: советы молодым родителям

А зараз все підкоряється йому, нашому синові! Прокидаємось разом з ним, дрімаємо, коли він дрімає, і до 11 вечора вже лягаємо, бо Дмитро у нас - рання пташка. А щоб щось встигнути по дому, я йду на всілякі хитрощі. Запрошую в гості на каву кузин і сестер, поки вони його бавлять, я щось готую, печу, варю. Коли треба в перукарню, наприклад, кличу хрещену маму, аби побавилась з похресником. Батьки також прагнуть допомагати, особливо порадами. Ми намагаємося при Дмитрику говорити польською, німецькою, щоб він вже звикав до інших мов і всотував їх, а коли він у бабусі з дідусем, то приїжджає і вже співає їхніх пісеньок.

З чоловіком у нас також повноцінне розподілення обов’язків: з п’ятниці до неділі – Дмитрик майже виключно татів синочок. Він і встає його годувати вночі, і майструють разом, поки мама може спокійно піти на закупи і не хвилюватись. У вільні дні в хорошу погоду намагаємось проводити час на дачі, в альтанці, готувати смакоту, запрошуємо друзів з їхніми дітьми. Мати гарний відпочинок з маленькою дитиною – це зараз не проблема! Підгузки полегшують життя (особливо, коли їх в тебе є ціла 1000), а є ще ж купа інших речей. Я у захваті від усіх цих блендерів, пароварок, кріселок для годування. Як-то колись видумували годувати діток – не ясно. А всі ці книжечки, шо дзижчать, пищать, світяться. Син в нас від каруселі, шо висить над ліжечком, заспокоюється і засинає, концентрується на ній, коли зубки болять і починає солодко дрімати. Всі ці речі дорогі, тому така економія на підгузках, особливо для молодих сімей – це знахідка! Ми дуже задоволені акцією «1000 підгузків від Huggies» та своїм виграшом!

Читай также: Как провести фотосессию новорожденного: 10 советов родителям

Читай также: Как развить слух и моторику у младенца: обучающие игры с 1 по 3 месяц

Читай также: Эфирные масла для детей: какие и когда использовать
Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info