Реклама

Що краще няня або яслі?

Що краще няня або яслі?

Ця ж стаття російською мовою

Питання, що краще - няня або яслі, дуже часто виникає у мам, яким доводиться виходити на роботу.

Давайте зважимо всі «за» і «проти» і зробимо правильний вибір, який влаштує Вас і буде оптимальним для Вашого малюка.

Перше, що потрібно розуміти і враховувати, це те, що головною і найважливішою людиною в житті дитини є мама. Але однією з актуальних проблем для батьків у наш час є вибір - кому ж довірити виховання свого улюбленого чада на час відсутності батьків? Що краще няня або яслі?

Чіткої відповіді на це питання немає і бути не може, тому що і у няні, і у ясел є як переваги, так і недоліки.

Читай также: Как выбрать детский сад?

Державні яслі

У таких яслях є одна величезна перевага - спілкування дитини зі своїми однолітками. Зараз ясельні групи організовуються практично в усіх державних дитячих садах і приймають дітей від півтора років.

Яслі - кращий варіант для дитини і для батьків. Це і дешевше, і надійніше.

Звичайно ж є і свої недоліки. По-перше, це велика кількість дітей у групах, що може провокувати активне поширення різних інфекцій. Також в державних яслах дитині приділяється не так багато уваги вихователів, як би вам цього хотілося.

Також слід зауважити, що в яслі потрапити не так-то просто. На сьогоднішній день ситуація в країні така, що садочків не вистачає, тому путівки в садок доводиться чекати дуже довго, практично до досягнення дитиною трьох років.

Тому зараз дуже багато приватних міні-садків, і вони користуються великою популярністю.

Читай также: Свято осені: 7 найкращих віршів для дітей

Приватні міні-яслі

Варто дуже відповідально підходити до вибору міні-садка, адже часто в ЗМІ просочувалася інформація про те, що в таких закладах працюють непрофесіонали.

Але якщо ви все-таки вирішили відправити дитину у приватні яслі, то, по-перше, вибирайте садок, який знаходиться в окремому, спеціально відведеному для садка приміщенні, а не в звичайній житловій квартирі. Обов'язково зберіть кілька відгуків про нього, запитаєте знайомих, прочитайте в інтернеті, дізнайтеся у батьків, які вже водять або водили туди своїх дітей, і якщо хоч щось буде вас насторожувати, то краще пошукайте альтернативний варіант.

Багато батьків вважають, що занадто небезпечно віддавати дитину в дитячі ясла, адже там так багато дітей всього на одну-двох виховательок, а раптом недогляд? Це найбільш поширені переживання батьків на цей рахунок. Тому для таких батьків найкращим варіантом буде няня.

Няня

Звичайно, спілкування і проведення часу з нянею, не замінить дитині спілкування з іншими дітьми, але правильно підібрана няня може стати кращим другом, прикладом і опорою для дитини.

Що краще няня або яслі? - изображение №1

Але до вибору няні потрібно підходити не менш відповідально, ніж до вибору садка. Важливо, щоб малюк звик до няні і не вважав її сторонньою, чужою жінкою.

Ще один, дуже вагомий плюс у виборі няні, це те, що дитина буде обмежений від можливих вогнищ зараження інфекцією.

Але у няні також є і мінуси. З нянею у дитини не буде необхідного спілкування. Також з нянею дитина не дізнається, що таке ранки та костюмовані свята.

Але яке б рішення ви не прийняли, пам'ятайте, обов'язково спостерігайте за поведінкою і настроєм свого малюка, особливо в перший час після того, як ви відправили його в яслі або залишили з нянею.

А який вибір зробити, вирішувати тільки Вам, адже саме Ви можете знати, що краще для Вашої дитини.

Читай также: Почему дети так любят сладкое?


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад