Реклама

Як вибрати яслі для дитини

Як вибрати яслі для дитини

Ця ж стаття представлена російською мовою

Як вибрати яслі для дитини? Цим питанням задаються практично всі батьки.

Адже коли приходить час віддавати дитину в яслі, то всім батькам хочеться вибрати найкращий варіант для малюка. Що є головним критерієм у виборі ясел? На що звернути особливу увагу?

Звичайно, якщо ви маєте в своєму розпорядженні фінанси, то для свого малюка ви можете вибрати приватні яслі. Віддавши малюка в такі яслі, ви можете бути впевнені в індивідуальному підході до вашої дитини і в більш якісному догляді . Відповідно, в такому випадку і вибір ясел більш широкий.

Але основними критеріями при виборі ясел для дитини є харчування, кількість дітей у групах і вихователів,нянечок, а також наявність медперсоналу.

Читай также: Що краще няня або яслі?

Кількість дітей

Кількість дітей у групі повинна бути невеликою, це дасть шанс на те, що дитина отримає більше уваги  а число контактів і  відповідно, небезпека інфекційних захворювань знизяться.

Якщо ви знаєте, що на іншому кінці району є просто чудові яслі, від яких у захваті і діти, і батьки, але діставатися до них вам більше 20 хвилин, то викресліть їх зі списку

Місцезнаходження

Наступним важливим чинником вибору ясел для дитини можна назвати місцезнаходження. Навіть якщо ви знаєте, що на іншому кінці району є просто чудові яслі, від яких у захваті і діти, і батьки, але діставатися до них вам більше 20 хвилин, то викресліть їх зі списку. Якщо дитині доведеться довго йти до дитячого садка пішки або ще гірше трястися в громадському транспорті в самий час пік - це погана ідея, бо дорога буде втомлюватидитину.

Режим роботи

Більшість ясел працює з 7 до 19.00 , але деякі яслі працюють лише до 17.00 , тому дуже важливо уточнити графік роботи.

Погляд з боку

Підійдіть до дитячих ясел, які вам подобаються, і подивіться на них з боку. Чи є домофон на дверях? Чи замикається калитка? Як і чи облаштовано взагалі місце для прогулянок ? Чи немає там небезпечних споруд? Наскільки чиста територія, чи не зламані пісочниці та гойдалки. На підставі цих спостережень можна зробити деякі висновки про благополуччя та безпеку дитячої установи.

Бажано також підготувати малюка - зайти в садок з самою дитиною і запитати її, чи подобається їй там? Малюк завжди відчує негатив чи, навпаки, інтерес до обраних ясел.

Як вибрати яслі для дитини - изображение №1

Персонал

Обійдіть всі можливі варіанти , поговоріть з персоналом, з батьками, які водять туди своїх дітей, дізнайтеся меню для малюків в дитячому садочку.

Вкрай бажано поговорити з завідуючою. З одного боку, ви розпитайте її про те, які заняття проводяться з дітьми, які педагоги є в дитячому саду і скільки дітей набирається в групу. З іншого боку, в ході бесіди у вас сформується деяке уявлення про те, що вона за людина.

Але при цьому майте на увазі, що іноді зустрічаються завідувачі - талановиті рекламісти: вони створюють штучний ажіотаж навколо свого закладу. Один з поширених прийомів - організація попереднього запису. Тому завжди варто зайвий раз перевірити, чи відповідає репутація установи реальному стану справ.

Інформація про дитину

У разі, якщо у дитини є які-небудь індивідуальні особливості, то краще повідомити про них. Залиште пам'ятку вихователю, де може бути перераховано:

  • дотримання дієти;
  • продукти і ліки, що викликають алергію;
  • щеплення, від яких у дитини відвід;
  • номери телефонів для зв'язку з вами в екстрених випадках ;
  • якщо у дочки чи сина хронічне захворювання, не забудьте написати, що робити при раптовому загостренні (наприклад , як зупинити напад астми).

Виходячи з усього перерахованого вище, питання про те, як вибрати яслі для дитини, залежить тільки від батьків і від їх вражень про той чи інший заклад.

Читай также: Учим с ребенком цвета: 5 увлекательных игр


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад