Реклама

Детские рассказы: Чумацький шлях

Детские рассказы: Чумацький шлях

«Свято дитячих мрій» - всеукраинский социально-ориентированный проект, организаторами и идейными вдохновителями которого является кинокомпания «ATASOV CINEMAGROUP».

В рамках этого мероприятия детки мастерили поделки, рисовали настоящие картины и писали СКАЗКИ.

UAUA.info счастлив, что тоже может иметь отношение к такому чудесному проекту. Тем более, что именно UAUA.info  выпала честь выбрать победителей в номинации «Урок сказки».

Работы всех деток, которые прошли во второй тур мы выложим на сайте UAUA.info  – ведь детское творчество многогранно, а богатство детской души бесконечно. И дети готовы им делиться со всеми нами! Читайте со своими малышами удивительные истории, которые сочинили дети.

Сегодня мы предлагаем вашему вниманию сказку Ивана Шевченко (10 лет) из Киева.

Казка «Чумацький Шлях»

Колись давно, коли наші прадіди були парубками, а чоловіки і хлопчики ходили у вишиванках по подвір’ю – були собі чумаки.Детские рассказы: Чумацький шлях - изображение №1

Це були дуже сміливі і крепкі люди, які мандрували із села в село, із області в область.

Мандрівки починались на весні, а закінчувались осінню на Покрову. Під час походу були різні випадки, різні погодні умови, та і хліба всім не завжди вистачало.

Але вони все-таки, просувались українськими степами. Складали пісні граючи на бандурах. Розповідали легенди і байки про свої пригоди. По всій Україні від Закарпаття до Криму можна було чумаків із сіллю або різним крамом. Але найважливіше те, що в кожного з них була родина. Восени, коли кожен з них повертався до своєї оселі, жінки дуже раділи зустрічі. А взимку в хатах чумаків збиралися знайомі і родичі, і слухали розповіді про людей, про чисті озера, про хліб і сіль.

Та не всім вдавалось повернутись до своїх осель. Дуже гірко оплакували жінки і дівчата своїх парубків, які не повернулись. Згадували у своїх спогадах, складали про це пісні. Їх почуття було дуже сильне, і від цього народжувалася зірочка на небі. Кожна жінка вважала, що її загиблий чоловік – це і є та зірочка, яка вночі освітлює небо.

Пройшло багато часу. Чумаків вже давно немає, але спогади про це залишились. А на небі до цієї пори можна побачити смугу з багатьох маленьких зірочок. Тільки астрономи це явище називають Молочний Шлях, але на нашій українській землі, тепер існує чудова казка, яка переплітає події минулого з теперішнім часом під назвою Чумацький Шлях.

Иван мастерит и поделки, просмотреть на его поделку можно ТУТ

Шевченко Иван занял 2 призовое место в номинации "Золотые ручки" за работу  Пластилин "Гайдамаки"

Читай также: Сказкотерапия: какие бывают сказки?

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад