Реклама

Новорічні привітання для дітей з дитячого будинку «Пролісок» - звіт

Новорічні привітання для дітей з дитячого будинку «Пролісок» - звіт

Акция сайта UAUA.INFO "Подари детям сказку в Новый год". Листи Діду Морозу від дітей дитячого будинку «Пролісок»

ДБ "Пролісок"
Київська область,
Поліський район, с. Вовчків,
вул. Жовтнева

Волонтер сайту UAUA.INFO, Тетяна (tetyanka):
Отже цього року ми вирішили продовжити нашу добру традицію новорічних привітань для дітей з дитячого будинку «Пролісок» з села Вовчків Поліського району.

Доїхали ми не без пригод, але головне, що таки доїхали :). Через запізнення завідуюча вирішила що свята не буде, і діти провели свою невеличку програму без нас. Але це ж не так важливо, оскільки ми ж привезли наш головний подарунок – нашого чудового клоуна :).

Клоун цього року на мій погляд просто перевершив сам себе. Продумав нову програму, привіз з собою світломузику , димову завісу. Такої феєрії я давно не бачила :). Стрибали всі – включно з двома старшими виховательками і завідуючою :). Старші танцювали, молодші носилися довкола, деякі постійно намагалися сфотографуватися, а особливо Ірочка Овсієнко, яка просила знову і знову її фотографувати і ніяк не могла зрозуміти, як можливо, що вона одразу бачить свою фотографію :). Правда не всі дітки були активними – у дівчаток Скорищенко, Андрущенко Толі, Росохіної Віки, Рибицького Альоша якраз була вітрянка, температура. У дитбудинку зараз карантин, діти перебували в «ізоляторі», але коли завідуюча почула, що ніяка вітрянка нам не страшна, одразу з радістю привела розфарбованих зеленкою дітей у зал. Саме через цей карантин відмінилася поїздка для 17 дітей на оздоровлення в Євпаторію :(, замість цього всі відправляються по домах., точніше по домах своїх родичів (майже у всіх дітей є батьки, або хоча б хтось один з батьків, в дитбудинку тільки двоє повних сиріт – це Богдан Руслана і Савчук Павло). Не буду зараз писати історію кожної дитини, якщо хтось зацікавиться – напишу окремо.

Після шаленої клоунської програми традиційно вийшов Дід Мороз і почалася роздача подарунків. Діти одразу посерйознішали (мабуть уявляли, що ж у них там), і цього року вже не соромилися розпаковувати все на місці - вручення подарунків переросло в масове розпаковування.

Потім більшість таки побігли приміряти свої обновки. Ну що ж, перше місце за кількістю радості від подарунків однозначно належить Ходакіській Нелі – сукня у неї була дійсно розкішна, дівчинка одразу одяглася і ходила потім за нами в тій сукні. Наташа, велике вам дякую від Нелі!
Богдан Віка страшенно зраділа своєму джинсовому костюму (хоча завідуюча викреслили курточку з новорічного листа і присоромила Віку, але Дід Мороз все-таки не розчарував :).
Богдан Оля одразу кинулася розглядати свою косметику від вугрів (одразу 3 дівчат передали професійні креми/мазі/лосьйони для Олі, думаю, тепер у Олі хороший запас :)).
Старші дівчата отримали по парі чобітків, а Микитенко Лариса аж 2 пари! У Валі Пінчук костюм виявився трохи завеликим, але хороша сумка розвіяла її смуток :). А велика просто неймовірна мишка для Скорищенко Катюші буде для неї мабуть справжнім другом, з яким вона буде ділитися своїми маленькими дитячими радощами :).
Ірочка Овсієнко буда приємно здивована, що їй виявляється Дід Морозу передав УСЕ, що їй хотілося :).
Один хлопець не отримав подарунок – найстарший, Конончук Саша. Утік з дитбудинку в доросле життя :(. Але за словами завідуючої, вони сподіваються повернути його в школу, щоб він таки отримав атестата, і тоді наш випускний костюм таки пригодиться.

Хлопці теж були задоволені, хоча звичайно були більше стриманими у вираженні емоцій. Після свята я розмовляла з завідуючою – всі костюми, кросівки підійшли (нехай з запасом, але це насправді добре – діти швидко ростуть). Правда 3 хлопчика реглани виявилися короткуватими у рукавах, але ми це виправимо з часом.

На завершення був солодкий стіл. На цьому ми з дітками, а вони з нами, розпрощалися.

Дорогі діди Морози! Не знаю, наскільки фотографії передають ту атмосферу свята, ту радість, яка світилася в дитячих очках, але зі свого нехай невеличкого, але уже досвіду, можу сказати, що наше з вами свято вдалося!!
Дякую всім ВАМ від імені цих дітей за ту частинку тепла, яку ви передали їм того дня. За те, що разом ми змогли зробити для них особливу подію, за те що «не забуваємо» (ці слова Неля Миколаївна, завідуюча, говорила нам при прощанні зі сльозами на очах.) і як у казці, виконуємо іїхні новорічні побажання.
Дякую ВАМ від цих дітей!

Разом ми зібрали 1980 грн (детальний звіт з чеками додається). Приготували 32 порадунки і передавали гроші - Віка (Indigo_sun), Дар, Лена (elesha), Аля (067 445..), Наташа (Ptaha), Юля (050 447..), Оксана (ladylawyer), Наталя (Solmira), Оля (бабуня), Оксана (marchik), Альона ( Alenka_K), Юля ( Yuliya_Gr), Еліна (Elja), Юля(Destiny06), Ілона (097 941..), Юля (Бусинька), Наташа (Tasha_83), Аня (593 36..), Настя (050469..), Наташа (NataA), Женя (067 246..), Таня (050 469..), Таня (tanita), Оля (малинки), Оксана (Notebook), Кристина (050 387..).

Закупили всім дітям, які хотіли джинсовий одяг, речі на складі «Глорія джинс» за складськими цінами. Вже другий рік керівництво цієї фірми з готовністю йде нам назустріч в цьому, за що їм теж вдячність від дітей.

Купили кожному набір солодощів, фрукти+печиво+сік.
Майже всі менші діти отримали по кілька розфарбовок - зараз у них це основне заняття :).
Дівчата отримали заколки/резинки, а старші дівчата – колготи.
Окремо велике дякую дівчатам, які передали цілий комплект записаних на ДВД-мультів - Юлі (Бусинка), на цих вихідних дітей не можливо було відірвати від телевізора за словами завідуючої :). Руслані (мамаша) за пакет нової білизни для дітей. Юлі (050 447 32..) за нові шкарпетки та колготки для старших дівчат. Форумчанам, які передавали хороший б/у одяг – Надя (New_baby), Наташа (deydra). Наташі, яка передала 32 літри соку «Сандора». Героїчній моїй помічниці - 70-річному волонтеру, з яким мені пощастило познайомитися в процесі збору подарунків – Ользі Яківній та її друзям і знайомим (за цілу гору якісних майже нових речей та взуття, та за 64 упаковки солодощів, які підуть в інші дитбудинки та можливо хворим дітям). Ну і Наталі (Solmira) та Юлі, які змогли знайти час і поїхати своїм транспортом , а також за куплені ними фрукти та печиво.

Фото свята, документи, чеки дивіться:
http://photofile.com.ua/users/prolisok_december_2007


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад