Реклама

Интернат Кировоградской области растит таланты

Интернат Кировоградской области растит таланты

UAUA.info продолжает знакомится с талантливыми детками, которые приняли участие в проекте «Свято дитячих мрiй».

Сегодня это воспитанники специализированной общеобразовательной школы-интерната І-ІІІ ст. г. Новая Прага Кировоградской области.

Именно они стали победителями в конкурсе «Сказочных дел мастер» в номинации «Золотые ручки».

Різніченко Тетяна Олегівна  навчається в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернат . Статус - позбавлена батьківського піклування. Виявляє лідерські якості в колективі. Приймає активну участь в шкільних та позашкільних заходах школи. Допитлива , проявляє бажання пізнавати  щось нове. Виявляє інтерес, як до навчальної  так і до художньо – естетичної діяльності, займається в гуртках «Орігамі», «Сувенір». Неодноразово приймала участь у районних, обласних та  всеукраїнських  конкурсах .

Интернат Кировоградской области растит таланты - изображение №1

 

Интернат Кировоградской области растит таланты - изображение №2Кіс Микола Іванович навчається в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Статус - позбавлений батьківського піклування. Користується авторитетом серед однолітків. Жвавий, товариський, доброзичливий.  Приймає активну участь в шкільних та позашкільних заходах школи. Захоплюється ручною вишивкою. Неодноразово приймав участь та займав призові місця на обласних та  всеукраїнських  конкурсах.

Интернат Кировоградской области растит таланты - изображение №3

 

Нужненко Яніна Юріївна навчається в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Статус - позбавлена батьківського піклування. Виявляє лідерські якості в колективі.  Жвава, товариська, доброзичлива, відповідальна.  Приймає активну участь в шкільних та позашкільних заходах школи. Захоплюється виробами з орігамі, квілінга, відвідує гурток танцювання. 

Интернат Кировоградской области растит таланты - изображение №4

Яремчук Іван Іванович навчається в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Батьки позбавлені батьківських прав. Виявляє лідерські якості в колективі.  Завжди усміхнений, жвавий, товариський, доброзичливий. Приймає активну участь в шкільних та позашкільних заходах школи. Захоплюється образотворчим мистецтвом та виробами з орігамі.

Интернат Кировоградской области растит таланты - изображение №5

 

Любченко Іван Олександрович   навчається в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Батьки позбавлені батьківських прав. Користується авторитетом серед однолітків. Цілеспрямований, товариський, комунікабельний, доброзичливий. Приймає активну участь в шкільних та позашкільних заходах школи. Захоплюється образотворчим мистецтвом та виробами з орігамі.

Интернат Кировоградской области растит таланты - изображение №6

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад