Реклама

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує

Настала довгоочікувана літня відпустка. Вам хочеться поїхати в санаторій, полежати на шезлонгу слухаючи шепіт хвиль, а вашій дитині - побігати, пострибати, погаласувати і порозважатися якнайбільше. В результаті відпочинок перетворюється на каторгу для усіх. Знайома ситуація? Вирішити її просто – непосидючу дитину можна записати в козацький табір,  де кожен її день перетвориться на неймовірну пригоду.

«Козацька Фортеця» понад 10 років  об’єднує усіх охочих спробувати справжнього січового життя. Табір діє протягом року, під час кожних шкільних канікул, часто змінює місце розташування, але його незмінними атрибутами є ліс, річка, пагорби і неймовірні українські краєвиди. Цього літа козаки відпочивають на Черкащині за 30 кілометрів від Холодного Яру. Цю місцину називають «маленькою українською Швейцарією».

«Козацька Фортеця» звела свої мури на пагорбі - ось півколом виструнчилися величезні намети, біля яких майорять хоругви – тут і живуть діти. Табір лише на перший погляд «військово-польовий» – умови тут комфортні настільки, наскільки це взагалі можливо у наметовому містечку. Умивальники, душ з холодною і гарячою водою, каналізаційна система - усе є.  Їжу для дітей готують у професійному харчоблоку в найближчому селі. Медичну допомогу, за потреби, надає професійний лікар. Табір цілодобово охороняється. Тож батьки можуть бути певні – їх дитину доглянуть як слід.

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує - изображение №1

Розпорядок дня у «фортеці» побудово так, щоби вихованці звикали до дисципліни: підйом о 7.00, руханка, купання, заняття по гуртках зранку і увечері. Традиційних дискотек у таборі немає – замість них є вечірня ватра зі співами і жартами.

Протягом зміни діти вивчають різноманітні козацькі науки: мистецтво бою «Гопак», бій на шаблях, стрільбу з луків та рушниць, метання ножів та списів, керування козацьким вітрильником, гарцювання на конях, ковальство, виживання в умовах дикої природи та багато іншого.  

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує - изображение №2

Специфікою табору є  те, що хлопці та дівчата відпочивають окремо і мають різні програми.

Дівчат у «Фортеці» навчають не лише козацької бойової майстерності, а й усього, що, на думку організаторів, повинна вміти кожна справжня українка: вишивати, майструвати народні іграшки, збирати лікарські трави, виготовляти натуральну косметику, куховарити, плести коси, співати, танцювати та багато іншого.

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує - изображение №3

Крім того, кожну зміну відбувається свято, під час якого хлоп’ячий та дівочий табір об’єднуються і демонструють свої таланти. А їх у дітей надзвичайно багато.

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує - изображение №4

Як визначити, чи підходить дитині відпочинок у таборі? Відповідь дає директор «Козацької Фортеці» Володимир Шерстюк.

-  Перед тим як відправити дитину в табір, батьки мають задати собі питання: чи готова вона до самостійного життя? Якщо дитина уміє доглядати за собою, вдягатися, застеляти постіль, давати лад речам, легко спілкується з новими людьми – як однолітками, так і дорослими, якщо вона активна і рухлива – не сумнівайтеся, таку дитину можна сміливо відправляти в табір. Якщо ж з усього вищеперерахованого дитина уміє не все – не варто засмучуватися. У таборі матиме нагоду навчитися. Як правило діти 7-9 років  самостійні й цілком готові відпочивати у товаристві однолітків без тата і мами. До того ж, батькам варто пам’ятати: перші 2-3 дні в дітей, особливо молодшого віку, проходить адаптація. Якщо син чи донька просяться додому, не поспішайте їх забирати. Ось побачите: зовсім скоро ваша дитина знайде нових друзів, захопиться цікавими заняттями, а до кінця зміни взагалі не захоче їхати додому.

Літні канікули: «Козацька Фортеця» запрошує - изображение №5

За одну зміну в таборі відпочиває близько сотні дітей віком 7–16 років з різних куточків України та з-за кордону. Якщо ви бажаєте приєднатися до козацького товариства, звертайтеся в наш офіс.  

Прийом заяв за телефонами: т.:  (044) 332-77-47; м.т.: 8 050 410-79-32; м.т.: 8 067 254-51-52. 

Додаткова інформація:  http://www.hopak.kiev.ua

На правах рекламы

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад