Реклама

Лис Микита з цілого світу (відео)

Лис Микита з цілого світу (відео)

Поема великого українського поета Івана Франка "Лис Микита" зазвучала голосами українських дітей з 33 країн світу та переможниці «Євробачення – 2016» кримськотатарської співачки з України Джамали. 

«Лис Микита з цілого світу» – це сюжетний відеоролик, складений з фрагментів поеми «Лис Микита», які було розподілено між учасниками проекту з усіх куточків земної кулі, де живуть українці.

У проекті, який тривав упродовж 2016 року, взяли участь українські діти (від 5 до 11 років) з Австралії, Австрії, Аргентини, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Бразилії, Великобританії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Латвії, Молдови, Нігерії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Південно-Африканської Республіки, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Словенії, США, Угорщини, Хорватії, Чехії і України.

Всі вони приєдналися до проекту Львівського політехнічного Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою (Львів, Україна) "Лис Микита з усього світу" з нагоди 160-ї річниці українського поета, письменника, філософа, політичного діяча та номінант Нобелівської премії Івана Франка.

Справжнім щасливим талісманом Проекту стала участь у ньому Джамали – кримськотатарської співачки з України, переможниці «Євробачення – 2016». Її вступ до «Лиса Микити з цілого світу» – подарунок насамперед юним акторам, устами яких заговорили герої Франкової поеми, а також приємна несподіванка для всіх поціновувачів творчості Франка.

Читай также: Стихи Тараса Шевченко для детей

Читай также: Леся Украинка: биография, достойная экранизации

Читай также: Вірші про зиму та Новий рік для дітей


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад