Реклама

Пробне ЗНО 2016: що потрібно знати

Пробне ЗНО 2016: що потрібно знати

Раніше ми вже повідомляли про початок вступної кампанії по ЗНО-2016 та писали все, що потрібно знати про реєстрацію на ЗНО-2016. Цього разу розповімо про пробне ЗНО-2016.

Для початку слід сказати, що пробне зно 2016  – це добровільне тестування осіб, які хочуть ознайомитися з процедурою проведення ЗНО у 2016 році. Пробне тестування зно 2016 здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування 2016 – це відтворення відповідних умов та технології проведення ЗНО-2016, щоб психологічно підготувати майбутніх абітурієнтів до участі у ЗНО-2016.

Пробні тести ЗНО 2016 буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2016 році. Щоб пройти пробне ЗНО завдання, слід зареєструватися. Як стало відомо, реєстрація на пробне ЗНО-2016 тривала з 5 січня до 30 січня 2016 року. Не секрет, що пробне ЗНО тести проводиться на платній основі, варстість якого визначається Українським центром оцінювання якості освіти.

Читай также: Проведення ДПА 2016: що потрібно знати

Графік проведення пробного ЗНО-2016

2 квітня 2016 року - українська мова і література;
9 квітня 2016 року – пробне ЗНО історія України, пробне зно 2016 математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова.

Пробне ЗНО відповіді говорить про те, що учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних теста (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Що потрібно для допуску на пробне тестування: 

- квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
- запрошення (реєстраційної картки);
- паспорта (або свідоцтва про народження).

Як будуть визначати результати пробного тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями - пробне ЗНО відповіді на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Щоб визначити результат за шкалою 100-200 балів, потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО" (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).

Важливо також пам'ятати, що пройти пробне ЗНО 2016 модна лише для себе, ці результаті не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Читай также: Секреты успешной подготовки к ЗНО: советы специалиста

Читай также: ЗНО-2016: как будут считать баллы по украинскому языку

Читай также: Права абитуриента во время ЗНО

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад