Реклама

Стало відомо, коли розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО-2018

Стало відомо, коли розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО-2018

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році розпочнеться   09 і триватиме до 31 січня. Зареєструватися на пробне ЗНО-2018 можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики і хімії, з урахуванням реєстраційних даних учасників, можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Результати пробного ЗНО-2018 будуть оприлюднені на інформаційних сторінках: 30 березня – з української мови і літератури, 6 квітня – з інших предметів. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не беруться до уваги під час вступу до вищих навчальних закладів.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Інформацію про вартість тестування буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Вступительная кампания 2018: МОН утвердило новые условия приема абитуриентов

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО 2017: реєстрацію відкрито

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Електронні підручники для 9 класу розміщено в онлайн-доступі

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад