Реклама


Як ми готуємо справжній сир

Як ми готуємо справжній сир

Чи хотіли би ви на власні очі побачити, як готується справжній якісний сир? Ласкаво просимо на завод Клубу Сиру!

Отож екскурсія починається з пункту прийому молока, до якого під’їжджає молоковоз. Молоко для нашого сиру надходить від навколишніх господарств протягом двох годин після доїння. Спочатку воно має пройти контроль у лабораторії. За декілька хвилин сучасна апаратура перевіряє його на основні показники: жирність, допустиму кількість бактерій, наявність сторонніх хімічних або біологічних речовин. Якщо всі показники в нормі, молоко рухається далі, а ми разом з ним.

Наш шлях лежить до виробничих цехів – на заводі Клубу Сиру їх декілька. В усіх цехах ідеальна чистота, приємно пахне молоком. Виробничі лінії тут повністю закриті – весь процес приготування сиру контролюється за допомогою комп’ютерів, а це забезпечує майже 100 % стерильність.  

Цех перший— підготовка сировини. Молоко в декілька етапів очищується від бактерій, після чого по трубах подається до наступного цеху. Тут у величезному чані молоко за допомогою закваски густішає та перетворюється на сирне зерно. Спеціальні ножі постійно перемішують зерно згідно зі вказівками технологів.

Через деякий час зерно пресується в бруски, котрі висушуються та потрапляють у величезні ванни з розсолом. Тут сир солиться декілька діб, а потім конвеєром доставляється в пакувальний цех і, здавалося б, усе готово. Та найголовніше ще попереду!

Запакований сир залишається дозрівати у спеціальному приміщенні в умовах оптимальних температури й вологості. Залежно від сорту, дозрівання триває від 30 до 90 діб. Протягом цього часу технологи раз на кілька діб навідують кожний брусок, аби пересвідчитися в правильності дозрівання..

Сир дозрів, і тепер найприємніше — дегустація. На нашому заводі сир дегустує комісія з 12 експертів, і лише за умови одностайного схвалення, він вирушить до магазинів та супермаркетів, а звідти – до вашого столу. Тож смачного!

 

На правах рекламы


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info