Реклама


Що таке імунітет дитини та яким чином він зміцнюється?

Що таке імунітет дитини та яким чином він зміцнюється?

Піклування про здоровя Вашого малюка завжди є важливим для Вас. Але для того, щоб малюк був здоровий, йому необхідно мати міцну імунну систему.

Грудне молоко – унікальне, адже воно містить ідеальне поєднання пребіотиків, нуклеотидів, спеціальних кислот, вуглеводів, жирів, білків, вітамінів та мінералів, необхідних для здорового розвитку Вашого малюка. Воно забезпечує Вашій дитині найкраще харчування, допомагає захищати від інфекційних захворювань та зміцнювати імунну систему малюка.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ІММУННА СИСТЕМА?

Імунна система дитини це комплекс клітин,  тканин і органів, які забезпечують найкращий захист організму від шкідливих бактерій та запобігають розвитку інфекційних захворювань. Таким чином імунна система виявляє шкідливі хвороботворні бактерії та знищує їх, використовуючи для цього різні механізми захисту, у тому числі корисні бактерії, що природно мешкають у кишківнику.

Чи знаєте Ви що?

Імунна система має гарну «пам'ять».

Коли шкідливі хвороботворні бактерії потрапляютьв організм, імунітет не тільки виробляє захист, але й запам'ятовує зустріч з цими бактеріями. Якщо вони потраплять в організм знову, імунна система "згадає" як протистояти їм, і зможе захистити Вашого малюка ще надійніше, ніж першого разу.

РОЛЬ КИШКІВНИКА

Кишківник не тільки важливий для перетравлення їжі, але і відіграє ключову роль у зміцненні імунітету. 2/3 імунної системи організму знаходиться у кишківнику. Кишківник постійно контактує з величезною кількістю різних речовин, що містяться в їжі та у зовнішньому навколишньому середовищі. Тому кишківник повинен володіти різними видами захисту.

Чи знаєте Ви що?

Кишківник є найбільшим органом тіла людини.

У дорослих людей його довжина становить6-7 метрів, а площа - 400 м2, що можна порівняти з площею тенісного корту.

 

КОРИСНІ БАКТЕРІЇ У КИШКІВНИКУ

Підчас вагітності кишківник Вашого малюка є стерильним, тому його захист від захворювань залежить від “пасивного” імунітету - шкіри та Ваших власних антитіл з плаценти.Тобто у кишківнику новонародженої дитини відсутні будь-які бактерії.Після народження, у процесі зростання малюка, його кишківник заселяють різні бактерії із зовні.

Одним з найбільш важливих захисних механізмів організму є корисні біфідобактерії, які природно мешкають у товстому кишківнику. Вони запобігають появі та розмноженню шкідливих хвороботворних бактерій, які можуть з’являтися у кишківнику та викликати інфекційні та інші захворювання.

ЗАХИСНІ МЕХАНІЗМИ НОВОНАРОДЖЕНИХ

При народженні Ваша дитина має всі основні компоненти імунної системи, проте вони ще є незрілими. Імунітет малюка починає активно розвиватися одразу після народження та продовжує свій розвиток протягом перших трьох років життя.

Розвитку його імунної системи допомагають важливі компоненти, присутні в грудному молоці. Материнське молоко містить велику кількість спеціальних речовин, що підтримують і зміцнюють імунну систему дитини, таких як жирні кислоти, нуклеотиди та пребіотики.

Одним з найбільш важливих компонентів грудного молока є пребіотики– спеціальні харчові волокна, що виступають їжею для корисних біфідобактерій, які природно мешкають у кишківнику Вашої дитини. Пребіотики активно сприяють розмноженню цих корисних бактерій тазміцненню імунітету Вашого малюка день у день.
 

Nutrilon створений експертами Nutricia, чиїм натхненням є грудне молоко. Суміші Nutrilon містять IMMUNOFORTIS– запатентований комплекс пребіотиків, що зміцнює імунітет малюка подібно до пребіотиків грудного молока. Результат клінічно доведений.1Молочні суміші Nutrilon також містять спеціальні AA/DHA кислоти для розвитку мозку і зору малюка та нуклеотиди.

Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню! Але якщо воно є неможливим, Ви можете обрати для свого малюка молочну суміш, яка містить пребіотики, спеціальні кислоти та нуклеотиди.

Хочете знати більше? Завітайте на www.nutrilon.ua або телефонуйте на номер Лінії підтримки батьків 0 800 50 17 85*

(*дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)

 

Інформацію підготовлено: ТОВзІІ «Нутриція Україна» www.nutricia.ua.

1 – ArslanogluS.JNutr2008, 138: 1091-5 (С.Арсланоглу, Дженел оф Нутришн 2008, 138: 1091-5)


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info