Реклама


Переможці першого етапу та зміни в умови конкурсу «Фото з тату додавай – зіркою ставай»

Переможці першого етапу та зміни в умови конкурсу «Фото з тату додавай – зіркою ставай»

В понеділок 27.07. завершився перший етап нашого конкурсу. Організатори конкурсу, сайт uaua.info та компанія Данон, раді, що до конкурсу долучилося така велика кількість учасників, які надіслали стільки яскравих та веселих фотографій. Дякуємо всім учасникам за позитивні емоції))

Розробляючи правила конкурсу ми намагалися зробити механіку участі максимально цікавою та інтерактивною, дати можливість дітям відчути себе зіркою. Нажаль ми, як організатори, не врахували всі технічні особливості роботи соціальних мереж, що дало можливість учасникам конкурсу голосувати за фотографії необмежену кількість раз. Формально такі голоси («шери» у соціальних мережах Vkontakteта Facebook) відповідають умовам конкурсу, але фактично вважати їх різними голосами ми не можемо.

Сторінка Vkontakteодного з учасників конкурсу з  «накрутками» голосів:

Після обговорення цієї ситуації ми прийняли не просте рішення – змінити умови конкурсу, щоб він залишався цікавим, а можливість виграти приз була у кожного учасника.  За новими умовами кількість подарункових професійних фотосесій не зменшується, але трохи змінюється система відбору переможців:

- Кожного понеділка о 18:00 Організатори фіксують кількість голосів за кожну фотографію учасників.
- Протягом вівторка Організатори проводять перевірку голосів за фотографії учасників.
- Як окремий голос за фото буде враховуватися лише 1 «шер» одного користувача у соціальних мережах. Тобто за кожне фото ви можете голосувати 2 рази: 1 «шер» Facebookта 1 «шер»Vkontakte.
- По результатам перевірки організаторами буде обрано ТОП-20 учасників, які зібрали найбільшу кількість унікальних «шерів» у соціальних мережах.
- Серед цих 20 учасників за допомогою сервісу Random.org буде розіграно 5 професійних фотосесій.
- Кожного вівторка Організатори конкурсу розміщують новину про визначення переможців у розділі «Новини»http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/news
 

Переможці першого етапу конкурсу.

Серед всіх фото першого етапу ми відібрали 20 учасників, які набрали найбільшу кількість унікальних «шерів» у соціальних мережах. Та провели розіграш на Random.org

Посилання на фотопереможців:

-        http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/participants/?link_item=55

-        http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/participants/?link_item=37

-        http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/participants/?link_item=14

-        http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/participants/?link_item=25

-        http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/participants/?link_item=32

Скріншот розіграшу на Random.org:

Протягом 1-2 робочих днів по email адресам, які були вказані при реєстрації у конкурсі, з переможцями зв’яжуться представники Організаторів, щоб обговорити всі деталі організації фотосесій.

До речі, всі учасники першого тижня конкурсу, які не виграли фотосесію, можуть приймати участь у наступних етапах. Бажаємо вам успіху!

Якщо у вас є якісь питання чи пропозиції стосовно конкурсу, будь ласка, залишайте їх на сторінці «Правила/Запитання та відповіді» http://www.uaua.info/fotokonkurs/rastishka/rules/ або відправляйте на мейл olexandr.zdrok@danone.com


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info