Реклама

На кота воркота, на дитину дрімота…

На кота воркота, на дитину дрімота…
На правах рекламы

PGS

Кожна мама знає, яку важливу роль у житті немовляти відіграє спокійний, безтурботний сон.  Він безпосередньо впливає на працездатність клітин головного мозку малюка,  стимулюючи його гармонійний фізичний і розумовий розвиток.

Дитина, яка спить щонайменше 12 годин на добу (стандарт Золотого Сну), прокидається щасливою і усміхненою, охоче грається та активно пізнає навколишній світ, позбавляючи маму багатьох проблем.

Здавалося б, що може бути легше, ніж забезпечити немовляті комфортні умови для нічного відпочинку? Але не все так просто. В ході проведеного рекламною агенцією «Медіаком» дослідження, ініційованого компанією  P&G, виявилося, що майже 90% новонароджених хлопчиків та дівчаток в Україні мають недостатній нічний сон і прокидаються щонайменше один раз за ніч.sb1

При чому лише невелика частка з опитаних мам вважають регулярний недосип дитини небезпечною проблемою та усвідомлюють його наслідки.

А наслідки можуть бути дуже серйозними. У малюків з порушеннями сну спостерігається відсутність апетиту, швидка втомлюваність, дратівливість, часті зміни настрою, які супроводжуються постійним плачем.

Деякі матері не звертають уваги на ці симптоми, вважаючи їх індивідуальними особливостями дитини й ознаками формування характеру, а даремно. Адже для уважної, турботливої мами така поведінка повинна стати першим тривожним дзвіночком. Якщо вчасно не відреагувати на проблему або й зовсім проігнорувати її, то в майбутньому такі «індивідуальні особливості характеру» можуть вилитися у психічні і фізичні захворювання.
sb2
Але проблеми зі сном негативно відбиваються не лише на самих немовлятах, а й на їх рідних. В результаті  проведеного опитування серед матерів малюків віком від 0 до 24 місяців виявилося, що майже третина з них можуть собі дозволити не більше чотирьох годин безперервного нічного сну (при нормі 7-8 годин).

Не маючи можливості повноцінно відпочити й відновити необхідну енергію, такі мами швидко втомлюються, часто хворіють, скаржаться на емоційну виснаженість та постійну нестачу часу для домашніх справ і догляду за собою, що в деяких випадках призводить до розладів в сім’ї.sb3
 
Отже, нестача сну у немовлят — проблема дуже серйозна і потребує вчасного вирішення. Адже якщо в перші роки життя Золотий Сон дитині можна повернути за допомогою лише кількох простих речей (регулярне провітрювання кімнати, якісні підгузники з високими поглинаючими властивостями, приємні ритуали засипання, білий шум тощо), то згодом розлади сну перетворюються на хронічні, потребують втручання спеціалістів й тривалого лікування.

Тож не зволікайте, і нехай ваш малюк спить спокійно!

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад