Реклама

Ірена Карпа: Без творчості жінка пересохне!

Ірена Карпа: Без творчості жінка пересохне!

Украинская писательница, журналистка, телеведущая… Этот список можно продолжать до бесконечности. Талантов у Ирены Карпы предостаточно. Но, прежде всего, Ирена – заботливая молодая мама, которая воспитывает замечательную дочурку, и наслаждается второй беременностью.

Как растет Ваша малышка? Поделитесь с нами какими-то секретами ухода за маленьким ребенком?

Росте у відповідності до норм. Якісь діти раніше починають повзати чи ходити, якісь пізніше, так само і з мовою. Моя порада батькам  - не панікувати, якщо в сусідів уже «пішов», а ваш іще сидить. Може, йому так комфортніше?Якщо лікар (хороший лікар) не каже бити на сполох, не вигадуйте собі зайвого. А так-то я не особливий експерт. Сама весь час питаю порад і секретів у більш досвідчених мам. Хіба що можу порадити користуватися біо-косметикою для дитини, не захоплюватися красивим і пахучим. Скажімо, найкращою бебі-олійкою в нас дотепер лишається чиста оливкова олія першого віджиму, а при почервоніннях у складочках помагає крапелька вітаміна «А».

Как решились на второго ребенка? Еще детей планируете? По Вашему мнению, сколько детей должно быть в счастливой семье?

Випадково. Дітей має бути стільки, скільки вписуватиметься в психологічну й економічну гармонію родини.

Муж Вам помогает в воспитании и уходе за ребенком?

Звісно ж. Він адекватний, цивілізований, турботливий чоловік. Кожній такого бажаю.

Как проходила Ваша вторая беременность? Очень отличалась от предыдущей?

Хіба що кольором волосся - цього разу я його міняла ледь не кожен місяць.

Кого ждете: мальчика или девочку?

Дівчинку.

Имя придумали уже для будущего малыша? У первой малышки очень загадочное имя Корена Джиа. Подобрали уже что-то для будущего чада?

Ще ні.

Где планируете рожать в этот раз? В одном из интервью Вы пошутили, что планируете ехать в Европу и прикидываться «бедной эмигранткой», чтобы роды были «на шару». Насколько это правдиво?

Це справді був жарт. В мене так не вийде - зараз ми в Іспанії, тут і так народ бідує страшно з кризою, тікають до Німеччини, ледве виживають, так що навіть дірява совість не дозволила би скористатись тими платниками податків, що ще якось тягнуть свої роботи... До того ж, тут при лікарнях доста мало свободи для жінки, все стандартизовано (якщо вірити інет-оглядам), мене таке лякає. Маю альтернативний варіант.

Какие вкусовые пристрастия были за время первой и второй беременности? Уже интуитивно можете определить характер ребенка по протеканию беременности?

Це все бабусині казки. Якщо при першій дитині «пробивало»на стейки з кров’ю, а при другій-на морепродукти, то це як? Перша буде ходити по трупах, а друга - ніжною русалкою? Не знаю. Коли мама носила мене, то їла салат з помідорів-огірків. Не виросла я ні вегетаріанцем, ні головою колгоспу щось...

По какому пути дальше пойдете – будете дальше углубляться в творчество, или посвятите себе детям и мужу?

Кожній жінці повторюю: від себе відмовлятися не можна. «Себе» в сенсі свого хобі, творчої роботи, читання книг, прогулянок наодинці в природі. Інакше все це результує в катастрофу. Діти і чоловік - дуже важлива частина життя, але без творчості жінка пересохне, буде на всіх кричати і підсвідомо звинувачувати родину у своєму нещасті. Все має бути в балансі. Творчість я вкладаю як у писання книг і пісень, так і в готуванння їжі - тільки в такий спосіб можна жити гармонійно. Осінь у мене гряде не з легких, правда: презентую нову книгу і новий альбом гурту QARPA. Приходьте на концерт 23 вересня у «Крістал Хол».

Авторство снимков, опубликованных в статье: фотостудия Happybaby.

Бэйби блог Ирены Карпы.

Подготовила Светлана Сторожук


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад