Реклама


Ірена Карпа: «Ім'я вже придумали, з 3-ох частин»

Ірена Карпа: «Ім'я вже придумали, з 3-ох частин»

Поздним вечером в субботу, 30 июля, Ирена Карпа родила дочку. Рожала Ирена не в клинике, а дома, но под присмотром 2 акушерок (в Испании). Это второй ребенок в семье, первую дочку Корену Джиа Ирена родила менее года назад - (17 августа 2010года) в Берлине.

В своем бэйби-блоге Ирена написала в воскресенье:

Ура!
Я вже вродила.
Вчора в 23:15, натуральні роди!
Дівчинка на нехілих 3700:))

Міжнародна команда - 2 акушерки каталанки, дула француженка, чоловік-американець:)
ага, і домашні роди, шо в нашій дорогій країні нелегально.
Акушерка Marisa Drago справді half witch - обійшлося без єдиного розриву, і то при моїй комплекції і нерозійдених костях.
Тепер он вдома, осягаю примудрості брестфідінга.

День видався зі штормом - ламало дерева, метро закрили через потоки води, а я прям перед грозою ще лазила по схилах між алое і анісом, до останнього дня займалась йогою (моя йога тічер Juliette Campbell і була в мене дула - краше за всякі епідурал. Тільки натуралні засоби - масажи, чайочки, гомеопатія).
Завтра до педіатора спробую прорватись на чек ап.
Ім'я вже придумали, з 3-ох частин.
Плаценту ми поховаєемо в Піренеях, віддамо її дереву в одній дуже особливій місцевості...

Тримаючи собі за правило слова поета про те, шо ліпше за гори можуть бути лиш гори, Карпа останній місяць вагітності провела між Альпами Франціі і Піренеями Іспаніі, останні полюбивши значно більше, бо ж подібні духом на Карпати. "А чого ж не в Карпатах?", - спитають практичні люди. Того, скаже авантюрна Карпа, шо кожен шанс на подорож у нове місце треба використовувати. Навіть такий дивний шанс, як пологи.

Саме того вона подалась у чергове місто Б (Кора народилас в Берліні), вибравши Барселону за те, шо, по-перше, в ній іще не була, а по-друге, де знайти ліпшу локацію? Море поряд, пагорби за вікном, до гір 2 години на авто.
І нічого, крім помешкання, не було домовлено наперед! Все через соц-мережі: пошуки житла, пошуки лікарів, і, власне, знайшла це все для Карпи теж подруга з соціальної мережі письменниця Галя Шиян (хоч тепер вони побачились оффлайн))

"Я відчуваю просто якесь особливе благословення, шо беру участь у цій пригоді!" - дивується Juliett, французька викладачка йоги і дула, котру вибрали для асистування на природних пологах у Карпи.
В іі очах ці українці трохи божевілні, але шо ж поробиш.

Природні роди в Іспанії вважаються шиком, а в Україні роди вдома - злочин. Карпа, шо завжди відстоює свободу вибору, не могла не піти на такий "провокативний' вчинок.

"Кожна жінка обирає для себе, - вважає вона. - тим паче, якшо акушерка досвідчена, а поряд є шпиталь з усієу технікою, нічого зайвий раз піддавати себе ризику штучної стимуляціі й форцепсів на голові в немовляти - кому б так на світ хотілось родитися?"


Birth report короткий )

Наразі намагаюся боротися зі своїм звірячим апетитом, місцевою бюрократією і повним своїм же лохівством у питаннях брест-фідінгу. 

Мої прекрасні меджік хелпери (акушерка Marisa Drago і дула Juliette Campbell) мене не покидають, навідуються з ревізіями, чаями, масажами, гомеопатичними кульками, олійками, піснями й танцями. Всьо інклудед в ціну самих пологів, що дуже і дуже себе виправдовує. Так що, аби хто із вас надумав повторити наш барселонський подвиг – можу здати явки і паролі. Наразі за ціною виходить значно гуманніше, ніж у Берліні було. Правда, не знаю, як буде далі з педіатрами і документами.

Детальний фоторепортаж всього процесу хоум-бьорсу трохи згодом. (Жартую, звісно, я не настільки прихильник натуралістичного епатажу... Втім, все народження у нас таки зафіксовано – раптом надумаю в медінститут на пенсії вступати?!)

Имя для новорожденной уже придумали, но пока не называют.
На своей страничке в Facebook Ирена написала:

друзі, дуже-дуже дякуємо за вашу радість, щирість і захват з приводу нашого нового нащадка жіночої статі:))
ім’я малій вже дали і зареєстрували, тепер би ще наважитись оголосити його родичам, хехе.
Бабці з дідом ліпше відкритку присилати, думаю, бо вирішать, шо то "мєждугородка" барахлить...
Якесь гарне фото на днях виберу, десь, де пика не крива, посміхнемось вам в далечінь.


Т.к. разница у дочек около 11 месяцев, Ирене предстоит найти подходящую коляску для погодок.На последних месяцах беременности она просматривала каталоги в интернете, но пока не нашла подходящий вариант.Советы по выбору коляски для погодок можно оставить в Беби блоге Ирены Карпы (kskids.com.ua/blog).

В ближайших планах Форум Видавців у Львові, где Ирена презентует новую книгу и репетициис QARPA, -23-го сентября в Crystal Hallконцерт-презентация альбома “And I Made a Man”.


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info