Реклама

Рассказ о родах: Партнерские роды - это здорово!

31.07.2012 09:30:00
Рассказ о родах: Партнерские роды - это здорово!

Рассказ о родах: Партнерские роды - это здорово!

На UAUA.INFO проходит конкурс. Ты можешь выиграть чудесные призы, если пришлешь с 20 июля по 20 августа свою историю о родах на электронную почту редакции editorial@uaua.info. Читай условия конкурса. Мы ждем твою историю!

А пока что рассказ о родах, который пришел на нашу почту.

 

Партнерські роди - це здорово!

При розповіді моєї бабусі про її роди мене кидало в жар. Три доби народжувала і вісім днів лежала в роддомі. При всьому іншому, допомоги від медпрацівників майже не було, тобто роди були – фізіологічні.
 
Я добре знала, що за ці майже 50 років медицина добре таки шагнула вперед, і страждати три доби мені ніхто не дасть, але все одно настроювалася на «адську» біль і роди так годин на 30. Відволікало від страшних думок лише те, що чоловік погодився бути присутнім на родах і підтримувати мене хоча б морально.
 
Вагітність протікала досить таки непогано, і ще на 36 тижні я танцювала на весіллі у кращої подруги. 
 
Я прочитала масу літератури щодо родів і точно знала, що ті, хто народжують вперше, «ходять» всі сорок тижнів, а то і більше. Отже, мені залишалося ще два тижні до часу «Х», всі необхідні речі були придбані, око милувало ліжечко біля вікна, на столі стопки вже випрасуваного дитячого «приданного» і пачка памперсів найменшого розміру.
 
Зранку прокинулися, і я почала «випроводжати» чоловіка на роботу. Згадую, що наче вночі тягнув живіт, і я прокидалася навіть, на що чоловік сказав, не вигадувати, бо ще якнайменше два тижні попереду. Спокійненько він пішов на роботу, а я лягла досипати. Знову трохи тягнув низ живота, але солоденький сон зробив свою справу. Прокинулася я вже об 11 ранку і вирішила зразу перекусити (на апетит я під час вагітності зовсім на скаржилася). Був чудовий настрій, по кухні я просто «літала», смажила собі омлет і заварювала каву (загалом кавою не можна зловживати під час вагітності, але я себе інколи балувала).
 
© uaua.info


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info