Реклама

Офіційні правила конкурсу «Мамин маленький помощник»

Офіційні правила конкурсу «Мамин маленький помощник»

Офіційні правила конкурсу «Мамин маленький помощник»

(надалі – «Правила Конкурсу»)

1. Замовник Конкурсу «Мамин маленький помощник». (Надалі - Конкурс) – ТОВ «Проктер енд Гембл Трейдінг Україна» (надалі – «Замовник»).

2. Організатор Конкурсу – ТОВ «Віта Лайн Україна» (надалі – «Організатор»).

3. Організатор Конкурсу відповідальний за організацію та проведення Конкурсу на веб-сайті www.uaua.info (надалі - Сайт).

4. Замовник Конкурсу здійснює нагляд за проведенням Конкурсу.

5. Замовник Конкурсу несе відповідальність за надання Призів для Переможців Конкурсу та вручення Призів Переможцям Конкурсу.

6. Замовник Конкурсу приймає претензії від Переможців (Учасників) Конкурсу з приводу вручення (отримання) Призів, якості Призів, а також сплачує всі необхідні податки платежі, пов’язані з отриманням Призів Переможцями Конкурсу.

7. Організатор та Замовник Конкурсу не приймають претензій стосовно визначення Переможців Конкурсу та/або оголошення результатів Конкурсу.

8. Термін проведення Конкурсу:

8.1. Участь в Конкурсі  можна взяти з 12-00 години 11 квітня по 12-00 годину 11 травня 2012 р. (включно).

8.2. Одержати Призи  переможці Конкурсу можуть з 11травня по 11червня 2012 р. (включно).

9. Конкурс триває з 12-00 години 11 квітня по 17-00 годину 11 травня 2012 р. включно.

10. Права й обов’язки Учасників Конкурсу «Мамин маленький помощник».

10.1. Учасником Конкурсу (надалі – «Учасник») може стати будь-яка фізична особа, яка є громадянином (громадянкою) України, якій на момент проведення Конкурсу виповнилося 18 років.

10.2. Організатор та Замовник Конкурсу не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників та Переможців Конкурсу.

10.3. Конкурс проходить в мережі Інтернет на Сайті Організатора http://www.uaua.info/.

10.4. Можливість бути визнаним Переможцем Конкурсу та право на отримання Призу мають тільки особи, які чітко дотримуються Офіційних правил Конкурсу.

10.5. Співробітники Замовника та Організатора Конкурсу та члени їхніх сімей не мають права брати участь в Конкурсі.

10.6. Участь в Конкурсі означає повну згоду Учасника з усіма умовами цих Правил Конкурсу та передбачає те, що Учасник письмово підтверджує свою згоду на:

      - право на зазначення імені та прізвища Учасника стосовно його участі/перемоги в Конкурсі для засобів масової інформації, визначених Замовником;

            - передачу Учасником Конкурсу всіх авторських майнових та суміжних прав на матеріали (фотографії), надані Учасником для участі в Конкурсі Замовнику.

10.7. Учасник своєю участю у Конкурсі підтверджує, що всі права інтелектуальної власності на Фотографії належать Учаснику і він (Учасник) має всі необхідні згоди та дозволи на використання Фотографій відповідно до умов даного Конкурсу.

11. Для участі в Конкурсі «Мамин маленький помощник»

11.1. Відвідати Сайт, та  зареєструватись, вказавши наступні персональні дані Учасника Конкурсу у спеціальній реєстраційній формі: «email», «логин», «пароль», «имя», «фамилия», «дата рождения»,  «страна», «город» в строки, визначені у пункті 7 цих Правил та у порядку вказаному у Розділі 11 даних Правил.

11.2. Завантажити фото до фотогалереї Конкурсу,  натиснувши кнопку «Добавить фото»  і заповнивши поле «Описание фотографии»

 11.3. Фотографією є збережене на електронному носії статичне зображення дитини, яка малює, фарбує, готує, прибирає і, при цьому трохи забруднилась.

11.4. Фотографія має бути у форматі JPEG, розміром не більше 2 мегабайт  і 400 пікселів та іменована ЛАТИНСЬКИМИ буквами.

11.5. Кожен Учасник може додати не більше п’яти  Фотографій.

11.6. До участі в конкурсі НЕ приймаються: (1) фотографії, авторські та інші права на які належать іншим особам; (2) фотографії взяті з мережі Інтернет або інших загальнодоступних ресурсів без відповідного дозволу на використання таких фотографій від автора; (3) фотографії зі збірників, фотобанків та інших ресурсів, дозвіл на використання яких може отримати декілька осіб.

11.7. До публікації на Сайті з метою участі у Конкурсі допускаються лише Фотографії, які пройшли перевірку на відповідність даним Правилам (модерацію). Перевірка (модерація) проводиться Організатором або уповноваженою ним особою протягом 48 (сорока восьми) годин з моменту завантаження Фотографії на Сайті. Організатор Конкурсу залишає за собою право відхиляти (видаляти з Сайту) Фотографії, які представлені для участі у Конкурсі (завантажені на Сайт), якщо на думку Організатора чи Замовника вони не відповідають даним Правилам.

11.8. По закінченні виконання всієї послідовності дій, вказаних у Розділі 11 даних Правил, і після проходження модерації Фотографія стає доступною для перегляду необмеженому колу осіб (всім відвідувачам Сайту) у розділі Сайту «Семья», «Фотоконкурсы».

11.9. Участь Учасника у Конкурсі, а саме додавання (розміщення) фотографії (фотографій) для Сайті, є підтвердженням Учасником правомірності використання ним такої фотографії (фотографій).

12. Призи Конкурсу «Мамин маленький помощник»

12.1. Призи Конкурсу:

12.1.1. Один переможець отримає від Замовника Конкурсу  - 3 упаковки  порошку ТМ «Галинка» (по 6 кг).

12.1.2. Два  переможці Конкурсу отримають від Замовника – 2 упаковки  порошку ТМ «Галинка» (по 6 кг).

12.1.3. Вісім переможців – 5 упаковок  порошку ТМ «Галинка» (по 0,4 кг)

12.2. Грошовий еквівалент Призів Переможцям Конкурсу не виплачується.

13. Порядок визначення переможців Конкурсу «Мамин маленький помощник»

13.1. Після публікації Учасниками Конкурсу Фотографій на Сайті, Учасники Конкурсу, відвідувачі Сайту, можуть голосувати за розміщенні Учасниками Фотографії.

13.2. Учасники Конкурсу, відвідувачі Сайту, можуть здійснювати голосування, натиснувши кнопку «Голосовать» Facebook и «Голосовать» ВКонтакте за розміщеними Фотографіями на Сайті за допомогою свого профілю в соціальній мережі Facebook та Вконтакте у строки визначені в п.8 Правил Конкурсу.

13.3. За розміщеними Учасниками Фотографіями ведеться загальний облік голосів:

голоси віддані за допомогою кнопки «Голосовать» Facebook та «Голосовать»  Вконтакте підсумовуються.

13.4. Ідентифікація відвідувачі офіційних сторінок Сайту в соціальній мережі Facebook та Вконтакте здійснюється відповідно до облікових записів відвідувачів сайтів соціальних мереж Facebook та Вконтакте за технологіями таких сайтів соціальних мереж (Facebook та Вконтакте), які знаходяться поза контролем Організатора та Замовника.

13.5. Учасники Конкурсу можуть голосувати як за Фотографії інших Учасників, так і за власні.

13.6. Підрахунок голосів, відданих за Фотографію кожного Учасника на Сайті, проводиться Організатором та Замовником за допомогою спеціального програмного забезпечення Сайту у режимі on-line (під кожною Фотографією на головній сторінці Сайту). Кожний голос зараховується протягом 30 (тридцяти) хвилин, при цьому загальна кількість балів, відданих збільшується на 1 (один).

13.7. Замовник та Організатор Конкурсу серед Фотографій Учасників Конкурсу, обирають 1 (одного) переможця Конкурсу, що отримає Подарунок визначений у пункті 12.1.1 цих Правил,  а також визначають 2 (два) Переможці, що отримають Призи, визначені у пункті 12.1.2. Вісімучасників з найбільшою кількістю голосів  під Фотографіями будуть нагороджені призами, що зазначені в п.12.1.3 даних Правил.

13.8. Визначення переможців Конкурсу відбуватиметься в період з 12-00 години 11травня  по 17-00 годину 11 травня 2012 року включно, переможці Конкурсу будуть опубліковані на Сайті Організатора о 17-00 годині  11 травня 2012 року.

13.9. Замовник Конкурсу протягом 5 (П’яти) робочих днів, після визначення переможців Конкурсу, зв’яжеться з переможцями через  e-mail Учасника Конкурсу, залишений Учасником при реєстрації  та надасть інструкції с приводу отримання Призів.

13.10. Учасникам Конкурсу забороняється вчиняти будь-які дії, направленні на накрутку голосів, або інші дії, направленні на несанкціоновані (не передбачені Правилами Конкурсу) зміни результатів Конкурсу, зокрема: здійснення голосування с однієї IP-адреси більше одного разу, очищення Cookie браузера, та будь-які інші технології накрутки голосів або впливу на результати Конкурсу, незалежно від того, чи відомі такі технології Замовнику та/або Організатору Конкурсу. Всі дії Учасників Конкурсу та відвідувачів Сайту фіксуються в електронному журналі Організатора.

13.11. Учасники Конкурсу, що порушують Правила Конкурсу, зокрема вчиняють будь-які дії, направлені на накрутку голосів або інші дії, направленні на несанкціоновані (непередбачені Правилами Конкурсу) зміни результатів Конкурсу – виключаються з переліку Учасників Конкурсу, а результати участі таких Учасників в Конкурсі анулюються.

14. Порядок вручення Призу переможцю Конкурсу «Мамин маленький помощник»

14.1. Для отримання Призу Конкурсу поштою, Переможець Конкурсу зобов’язаний протягом  30 (Тридцяти) календарних днів після визначення переможців Конкурсу надіслати на електронну адресу galinka_ot_gala@ukr.netнаступну інформацію:

a.) Поштову адресу

b.) Контактний номер телефону.

14.2. Якщо Переможець Конкурсу не звернеться до Замовника чи Організатора у встановлений в п. 14.1. Правил Конкурсу строк або не надасть необхідні дані, передбачені у пункті 14.1. Правил Конкурсу, Замовник має право розпорядитися Призом на власний розсуд.

14.3. Замовник має право відмовити Переможцеві Конкурсу в отриманні Призу, якщо 30 (Тридцяти) календарних днів після визначення Переможців Конкурсу Замовник Конкурсу не може зв’язатися з Переможцем Конкурсу та/або при перевірці контактних даних Переможця виявляться недостовірні данні;

14.4. Заміна Призу, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим чином, не допускається. Подарунок обміну та поверненню не підлягає. Передача права на отримання Призу іншій особі не допускається.

14.5. Отримання Призу можливо тільки Переможцями Конкурсу, які будуть мати на це право відповідно до цих Правил Конкурсу, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Подарунок буде предметом угоди або засобом платежу.

14.6. Організатор не несе відповідальності за ненадання Замовником Призів Переможцям Конкурсу.

14.7. Організатор Конкурсу не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Переможцем Конкурсу внаслідок використання ним Призу.

15. Згода на обробку і використання персональних даних Учасників Конкурсу «Мамин маленький помощник»

15.1.Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник Конкурсу надає свою згоду на обробку і використання Організатором та Замовником Конкурсу наданих Учасником Конкурсу персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, стать, дату народження, країну та місто проживання, адресу електронної пошти, IP-адресу, файли cookie, інформацію про реєстрацію на веб-сайтах - соціальних Інтернет-мережах, контактний номер телефону, а також інші данні, що надаються Учасником Конкурсу для участі в Конкурсі (далі - «Персональні дані»). (Обробка персональних даних про  расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних  партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя - НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ.)

15.2. Кожен Учасник Конкурсу погоджується з тим, що надані ним Персональні данні використовуються Організатором та Замовником Конкурсу виключно з метою проведення Конкурсу, на час проведення Конкурсу та будуть знищені після закінчення Конкурсу.

15.3. Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник Конкурсу підтверджує, що з моменту початку його участі у Конкурсі він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних і про включення його Персональних даних у базу персональних даних Організатора Конкурсу, з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлений.

Також кожний Учасник Конкурсу підтверджує, що у разі необхідності отримання даного повідомлення у письмовому (документарному) вигляді, ним буде надіслано відповідний лист за адресою: contest@openmedia.com.uaіз зазначенням своєї поштової адреси.

16. Заключні положення

16.1. Учасники Конкурсу мають право вчиняти лише ті дії, щодо участі в Конкурсі, що прямо визначені Правилами Конкурсу.

16.2. Ці Правила Конкурсу та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Конкурсу протягом всього строку проведення Конкурсу. Зміна та/або доповнення цих Правил Конкурсу можлива у випадку їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Конкурсу. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Конкурсу.

16.3. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил Конкурсу, і/або питань, не врегульованих цими Правилами Конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором за погодженням із Замовником Конкурсу відповідно до вимог законодавства України. При цьому рішення Організатора Конкурсу є остаточним і не підлягає оскарженню.

16.4. Приймаючи участь в Конкурсі, тим самим Учасник Конкурсу підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами Конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Конкурсу цих Правил Конкурсу або відмова Учасника Конкурсу від належного виконання цих Правил Конкурсу (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Конкурсу та/або отримання Призу та ін.) вважається відмовою Учасника від участі в Конкурсі та отримання Призу, при цьому такий Учасник Конкурсу не має права на одержання від Організатора або Замовника Конкурсу будь-якої компенсації, а результати участі цього Учасника в Конкурсі визнаються недійсними.


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад