Реклама

Победителя шоу "Голос страны" ждет мировая слава

Победителя шоу

15 грудня у перерві між своїми двома сольними концертами у рідному Львові співак, композитор, переможець вокального проекту «Голос країни. Нова історія» Павло Табаков підписав контракт із найбільшою у світі компанією звукозапису Universal Music Group. Підписання відбулося прямо у фойє Національного театру ім. М. Заньковецької, на сцені якого з аншлагами й виступав того вечора голосистий співак.

Свій підпис під документом поставив також генеральний директор ТОВ «Юніверсал Мюзік» Дмитро Коннов, який спеціально з нагоди цієї події прилетів до Львова. Таким чином Павло Табаков став третім українським артистом, який має контракт із Universal Music Group - компанією, під лейблом якої виходять альбоми знаменитих на увесь світ співаків Андреа Бочеллі, Ріанни, Леді Ґаґи, Браяна Адамса, груп Bon Jovi, Maroon 5...

Победителя шоу "Голос страны" ждет мировая слава - изображение №1
Можливість підписати контракт із Universal Music Павло Табаков отримав ще понад півроку тому – коли 29 квітня 2012 р. з колосальним відривом від суперників переміг у найпрофесійнішому вокальному проекті на українському телебаченні «Голос країни. Нова історія» (канал «1+1»).
- Я радий, що нарешті отримав свій приз – контракт із Universal Music, - каже Павло. – Уже в найближчі місяці у співпраці з цією поважною компанією я випущу свій новий альбом – із здебільшого авторських пісень, які написав за останній рік. Також у наших першочергових планах – зйомки кліпів, радіо- і телепрем’єри... За час переговорів з Universal Music я зрозумів, що у цій компанії працюють професіонали. Впевнений, із підписанням цього контракту у моїй пісенній творчості настане якісно новий етап – і я зможу доносити свою музику до ще ширшого кола меломанів.        
- Павло Табаков – рідкісний приклад мужнього і романтичного співака, -  зауважує генеральний директор ТОВ «Юніверсал Мюзік» Дмитро Коннов. – Він вільно працює у найрізноманітніших жанрах. І при цьому у нього є головне, що приваблює людей, – голос і харизма. Надіюся, що очевидні достоїнства Павла зможе оцінити не тільки львівська і західноукраїнська публіка, а й меломани всієї країни. У наших планах також познайомити з Павлом росіян. Але всіх секретів розкривати не будемо…
Нагадаємо, сьогодні Павло Табаков також є членом команди зіркового тренера проекту «Голос. Діти» Тіни Кароль. Павло допомагає Тіні працювати з її підопічними, ділиться з ними власним досвідом та дає цінні поради, як найкраще проявити себе на сцені шоу.  

Победителя шоу "Голос страны" ждет мировая слава - изображение №2

На телеканале «1+1» проходит детский вокальный проект - "Голос. Дети". C 14 декабря по 8 января (до 12:00) мы будем проводить онлайн-голосование на нашем сайте и выбирать победителя по мнению читателей UAUA.info.
Жмите "лайк"* через Facebook, вКонтакте, Twitter в анкетах участников на нашем сайте
8 января 2013 г.в 18.00 мы огласим победителя шоу "Голос.Діти" по версии наших читателей, который получит подарок от портала UAUA.info
* "лайки" будут суммироваться в общий балл

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад