Реклама

Проект «3 молочні продукти на день» шукає нові обличчя

Проект «3 молочні продукти на день» шукає нові обличчя

26 березня інформаційно-освітній проект «3 молочні продукти на день» оголосив про початок інтернет-конкурсу «Наймолочніша родина країни», переможці якого стануть обличчям рекламної кампанії проекту.

Для участі в конкурсі необхідно завантажити фото своєї родини  на сайт 3dd.com.ua, та запросити  друзів проголосувати за нього. Важлива умова – на фото повинно бути присутнє молоко, або молочна продукція.  Протягом першого тижня конкурсу будуть відібрані 2родини, які отримають запрошення на кастинг. Родина переможець стане обличчям рекламного ролику,  а її фото буде розміщене на топперах в магазинах та на білбордах у більшості міст України. Сім’я, яка отримає найбільшу кількість балів по закінченню конкурсу, відвідає ДіснейЛенд!

Мета конкурсу – знайти обличчя для рекламної кампанії та привернути увагу українців до необхідності для зоров’явживати щонайменше 3 порції молочних продуктів на день.

Нагадуємо, всеукраїнський інформаційно-освітній проект «3 молочні продукти на день» був запущений 23 січня 2012 р. Завдання проекту – підвищити рівень обізнаності українців про важливість регулярного споживання молочної продукції, а також покращення якості і тривалості життя громадян.  Проект організований за підтримки  провідних  молочних компаній-виробників – «Мілкіленд», «Лакталіс», «Пепсіко» і «Данон».  Партнерами проекту виступили Асоціація дієтологів, Міністерство аграрної політики України, Міністерство охорони здоров’я України, комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Асоціація виробників молока  та Український Клуб Аграрного Бізнесу. Медійну підтримку проекту надають агенція «БігМедіа», телеканал «1+1» та рекламна мережа Admixer.

Читай также: Детский восточный гороскоп: узнай характер своего ребенка

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад