Реклама

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок»

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок»

23 жовтня 2013 року у Дипломатичній академії України при МЗС України відбулась конференція «Україна-ООН: 68 років партнерства та співпраці», присвячена питанням взаємодії нашої країни та ООН, прогресу України в контексті євроінтеграції і розвитку культури. Конференція органiзованаКомітетом з питань співробітництва з ООН та іншими міжнародними організаціями Громадської ради при МЗС України.

Верхман Ю.Я., Голова Комітету з питань співробітництва з ООН Громадської ради при МЗС України, підкреслив основну мету в розвитку відношень Україна -  ООН :«Як одна з держав-засновників ООН, Україна неухильно дотримується цілей та принципів Організації, вносить істотний внесок у її діяльність у сферах підтримання міжнародного миру та безпеки, роззброєння, економічного та соціального розвитку, захисту прав людини, зміцнення міжнародного права».

В рамках конференції  також було представлено масштабний проект «Парад Культур», який матиме грандіозне значення не тільки для України, але і для всього світу, об'єднуючи країни.

Читай также: В Киеве пройдет грандиозный «Парад Культур–Парад Сказок»

«Парад Культур», який пройде в Києві у травні наступного року, також підтримали учасники конференції, зокрема Перший Президент України Л.М. Кравчук, представники КМДА та МЗС України.  Таким чином, Леонід Макарович відзначив, що «Така безпрецедентна на території нашої держави акція, як «Парад Культур», посприяє культурному підйому нації країни, а також позитивно вплине на закріплення позитивного іміджу України у світі».

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №1

В свою чергу, заступник голови КМДА Костюк М.Д. відзначив, що «для 2014 року ми обираємо курс на розвиток туризму, а «Парад Культур» - є унікальною платформою для реалізації цієї ідеї завдяки різній направленості майданчиків проведення параду: Хрещатик, ВДНГ і парк "Київська Русь"». Окрім цього,  Мошкола М.І., Директор Департаменту у справах релігій та національностей підтвердив, що Міністерство Культури України повністю підтримує проект.

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №2

Головною подією конференції стала презентація проекту «Парад Культур», що пройде в Києві з 24 травня по 1 червня. Сучкова Т.А., голова Всеукраїнської громадської організації «Дитинство», наголосила на унікальності події, яка допоможе «зробити Київ унікальним майданчиком взаємозбагачення та взаємодії з представниками інших країн заради миру та загального процвітання, що сприятиме  покращення іміджу столиці та країни в цілому».

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №3

На конференції також були присутні посли деяких країн ООН, представники громадських організацій та благодійних фондів. Зокрема, Колісник Н.П., Президент Благодійного Фонду  Костянтина Кондакова, відмітила, що «Парад Культур» відповідає ідеології Фонду – донести до молоді духовні цінності, а тому вони із готовністю підтримують цей масштабний проект.

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №4

Яскравих кольорів конференції-святкуванню додав виступ танцювального колективу «Каприз» та Ліди Кобил, яка, вдягнена в національний одяг, виконала пісню «Ластівка», присвячену Україні.

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №5

Другу частину конференції відкрила ще одна переможниця Всеукраїнського дитячого соціального проекту «Свято Дитячих Мрій» Анастасія Фролова.

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №6

А завершила конференцію піснею і привітаннями українська співачка ToriJoy& PolSolonar.

Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №7  Конференція «Україна – ООН»: подія року - «Парад Культур-Парад Казок» - изображение №8

Унікальність заходу полягає у тому, що вона організована не за указом певних органів влади, а власне громадськими організаціями, що є яскравим підтвердженням демократичних перетворень у країні. В свою чергу, влада підтримала  таку ініціативу, що значно підвищило інформативність та продуктивність заходу.

Фото: Edward Chkan

Україна -- ООН: 68 років співпраці

Читай также: Парад Культур - Парад Сказок в Киеве: город, с которого все начиналось


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад