Реклама

Майстер-класи у червні в Нappylon

Майстер-класи у червні в Нappylon

 

7 червня Сонечко вже припікає, а у нас, у кращому в світі парку розваг, є затишний – прохолодний куточок, щоб на пляжний сезон зробити собі яскраву літню шапочку, ще й розмалювати її на власний смак!

8 червня У «HappylonOceanPark» з самого дна дістали дорогоцінне каміння. У всіх бажаючих є можливість відчути себе реставраторами старовинних прикрас!

14 червня Гурток кераміки вітає усіх. Для маленьких творців представлений дуже широкий вибір різних тваринок, птахів та квіточок, які ніяк не дочекаються стати кольоровими.

15 червняДень Вітру! А як же ш гарно впіймати легкий літній вітерець, ще й коли з собою такий яскравий вітрячок? Так-так! Саме сьогодні наші майстри планують вас навчити створювати ручні кольорові вітрячки.

21 червняМузика навічно у житті кожного з нас! Вшануймо її день у Happylon! Техніка квілінг витончено допоможе виразити своє бачення музики нашим маленьким підмайстрам сьогодні!

22 червняЗмійки у природі бувають різні! А у нас – лише кольорові та усміхнені! Але такими вони стануть лише завдяки вашій фантазії. Отже чекаємо на вас!

28 червняДень Конституції України – урочисте свято! А рідна символіка нашої країни – кращий подарунок вашим друзям та близьким! Тим паче усі сувеніри – з яскравої полімерної глини.

29 червняУсі іменинники червня та їх друзі сьогодні запрошені на ексклюзивний майстер-клас зі створення власноруч пухнастих курчаток! Мершій до Happylon– святкувати цікаво найкращий День Іменинників

29 червня– День Іменинників червня!

13.00-14.00 – Веселі перегони на атракціоні «Регата»

15.00-16.00 – «День Народження – Хеппі свято!» (інтерактив )

16.00-17.30 – Фотосесія з казковими героями

16.00-17.00 – Майстер-клас «Веселі курчатка»

18.00-19.00 – Частування тортиком іменинників та їх гостей

19.00-20.00 – Happy Birthday Party

ТРЦ OCEAN PLAZA, 2 поверх

Детальна інформація на сайті http://kiev.happylon.com/actions/

Читай также: Лучшие фото животных со всего мира за неделю


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад