Реклама

Афіша Happylon у липні – майстер-класси

Афіша Happylon у липні – майстер-класси

 

5 липня – Сонце у зеніті. Наші майстер-класи стають ще теплішими і яскравішими! Відчуйте себе справжнім художником.  Техніка гратаж змішана з розмальовкою. Експерементуй з кольором у кращому в світі парку атракціонів Happylon!

6 липня – День поцілунків готує для вас разом з нашим шефом цікавезний майстер-клас у ресторані Ikrinka. Поспішайте навчитися кондитерській справі разом з нашими казковими героями.

12 липня – Свято поклоніння сонячному урожаю. Оригінальна техніка аплікації чекає на вас у Happylon Київ. Місце і час лишаються без змін!

Афіша Happylon у липні – майстер-класси - изображение №1Афіша Happylon у липні – майстер-класси - изображение №2

13 липня – Усіх рибалок з професійним днем! Наші веселі клоуни запрошують навчитися яскравій техніці моделювання з кульок – Твістинг. Готуємо подарунок рибалкам разом!

19 липня – Кераміка. Традиційна розфарбовка акріловими фарбами. Яскраво та індивідульно для кожного маленького майстра сьогодні спеціально для вас у «Happylon Ocean Park».

20 липня – День шахів. Усіх любителів цієї захопливої гри запрошуємо навчитися створити власні гральні фігури у техніці квілінг. Оригінально та кольорово оформити їх вам допоможуть наші майстри.

Афіша Happylon у липні – майстер-класси - изображение №3Афіша Happylon у липні – майстер-класси - изображение №4

26 липня – Усі парашутисти – дуже сміливі люди! Створюємо для них «Ордени найсміливішим» і вітаємо з професійним святом усіх любителів екстріму!

27 липня – Для іменинників липня запрошуємо сьогодні навчитися  створювати власноруч найоригінальнішу святкові листівку! Мершій до Happylon – святкувати захопливо найспекотніший День Іменинників!


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад