Реклама


Программа детского кино на Одесском кинофестивале

Программа детского кино на Одесском кинофестивале

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» представить на 6-му Одеському кінофестивалі спеціальну програму дитячого кіно.

У новій секції ОМКФ-2015 буде показано майбутній фільм-переможець Міжнародної конкурсної програми 2-го Чілдрен кінофесту, а також інші фільми фестивалю, включаючи ретроспективу Бастера Кітона. Повна програма стане відомою в червні. Вхід на всі покази ОМКФ у рамках програми дитячого кіно –безкоштовний.

Чілдрен Кінофест –щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який вдруге пройде у 12 містах України з 29 травня по 7 червня 2015. Цього року організатори потішили приємним нововведенням: вхід на фестивальні сеанси буде вільним. До міжнародного конкурсу увійдуть сім фільмів з різних країн, повний список яких буде оголошено 20 травня. Переможця визначать глядачі шляхом прямого голосування. Ретроспектива Бастера Кітона, майстра німої комедії та володаря почесного «Оскара», стане спеціальному подією ЧКФ.

Зараз Чілдрен Кінофест проводить конкурс аматорських фільмів «Зніми, як Мельєс!». Усі учасники гарантовано отримають квитки на фестиваль, а автори найкращих робіт –цінні подарунки з рук нащадків Жоржа Мельєса.

Читай также: Семейные выходные: 7 занимательных идей


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info