Реклама

День прапора України: традиційні урочистості та заходи

День прапора України: традиційні урочистості та заходи

У календарі серпня 2016 є день, що передує Дню незалежності України та має не менше значення для кожного свідомого українця. Цю статтю ми хочемо присвятити Дню Державного Прапора України 2016.

Коли День прапора України

Відповідаючи на часте запитання наших читачів про те, коли День прапора України, повідомляємо, що 23 серпня відзначається День Державного Прапора України. Це свято з'явилося завдяки підписанню в 2004 році відповідного президентського указу. У той час главою держави в Україну був Леонід Кучма. До 2004 року день українського прапора відзначали тільки в Києві у вигляді муніципального свята.

Нагадаємо, что Державний Прапор України — прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.

день прапора 2016: дата та історія свята

День прапора: святкування та заходи

 

Сценарій урочистостей до Дня Прапора поки що не публікуємо, оскільки на національному рівні не зазначена афіша свята. Однак відзначимо, що заходи Дня Прапора завжди відзначаються з підвищеним патріотизмом та у національному одязі (вишиванках). На честь свята щороку 23 серпня о 9:00 выдбувається офіційнйна церемонія підняття Державного Прапора України в обласних і районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки і культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

Звичайні громадяни України і діаспора, підприємства, державні установи та організації вивішують Державний прапор України. Кожне місто України буде святкувати по-своєму. Так, на Закарпатті, в Ужгороді, закінчили пошиття національного прапора України завдовжки 100 метрів! Його розвернуть 23 серпня на свято Державного Прапора України.

Сценарій урочистостей до дня державного прапора 2016 в Україні

Слідкуйте за нашими новинами та гарного свята!

Читай также: Упрощение школьной программы в Украине: первые результаты разгрузки

Читай также: Заказывать детские товары из интернет-магазинов США в Украину теперь можно дешевле и быстрее

Читай также: Национальные природные парки Украины


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад