Реклама

Мультик «Никита Кожемяка»: смотреть онлайн трейлер

Мультик «Никита Кожемяка»: смотреть онлайн трейлер

«Сегодня наши дети растут на чужих героях и ценностях, именно поэтому мне важно, как они отреагируют на наш украинский мультфильм», — Василий Вирастюк, голос Кирилла Кожемяки.

Вышел второй трейлер украинского семейного мультфильма «Никита Кожемяка», общая премьера которого состоится 13 октября. Перед тем — 12 октября — пройдет эксклюзивная мировая презентация мультфильма на украинском и английском языках в кинотеатре CinemaCity, что в ТРЦ Ocean Plaza. В ней примут участие украинские знаменитости и иностранные гости, причастные к созданию мультфильма.

Читай также: Лучшие осенние мультфильмы для детей (ВИДЕО)

Благодаря сюжету и компьютерной графике уровня мировых студий «Никиту Кожемяку» уже приобретено для проката в более чем 20 странах, от Японии до Западной Европы и США.

никита кожемяка

«Ребенку нужно объяснять, что такое добро и зло, на примерах из жизни, на книгах или мультфильмах. Именно так ребенок научится различать, хорошее и плохое. В мультфильме очень четко изображены положительные и отрицательные персонажи», — Руслана Писанка, голос ведьмы Серинги.

Читай также: 5 лучших короткометражек Уолта Диснея

«У другому трейлері чимало кумедних, небезпечних та героїчних пригод, а ще є магія і дотепи над дуже злим драконом. Словом, усе те, що обожнюють дітлахи. Мультфільм навчає дітей тому, що добро завжди перемагає зло. Творячи добро, ми його примножуємо», – каже Віктор Андрієнко, один із авторів анімаційних сцен та голос кажанчика Едді.

З нетерпінням чекаючи на прем’єру, Василь Вірастюк додає: «Микита Кожум’яка дуже сімейний мультфільм. Я із хвилюванням чекаю, що про нього скажуть мої діти. Вони для мене  найголовніші критики».

Смотреть онлайн видео «Никита Кожемяка» 2016

 

Мультфільм  «Микита Кожум’яка» запрошує долучитися до благодійної акції  «Подаруй дітям мультфільм». 


Купуючи собі квиток на будь-який сеанс, ти можеш «підвісити» квиток на мультфільм для дитини з дитячого будинку. Ваш квиток гарантовано потрапить за призначенням і добра у світі стане більше! 

 

Умови проведення акції
 
1.  КУПИ квиток для дитини з дитячого будинку в кінотеатрі свого міста*.
 
2. СФОТОГРАФУЙ лицьову сторону купона, щоб читалася уся інформація на ньому, і зроби пост у будь-якій з соціальних мереж з хештегами #ДаруюМультДітям і #КожумякаМульт. ·      
 
3. ПОЗНАЧ трьох друзів у коментарі до свого посту та передай їм ініціативу про благодійну акцію для дітей з дитячих будинків. ·    
 
4. НАКЛЕЙ купон на стенд «Микита Кожум’яка» в кінотеатрі,  чи відведеному місці у разі відсутності стенду. 
 
Пост з фотографією купона і хештегами акції має залишатися на сторінці учасника до моменту визначення переможців. ·      
 
Підсумки акції будуть підбиті 30 жовтня виробниками мультфільму, переможців буде обрано за допомогою рандом-сервісу random.org . Усю організаційну роботу, пов’язану з розіграшем (включно з врученням призів), бере на себе виробник мультфільму. ·      
 
Усе вищезазначене потрібно тільки для участі в розіграші призів та не є обов’язковим для участі в акції «Подаруй дітям мультфільм» і безпосередньо для придбання «підвішеного» квитка для дітей. 
 
* Перелік кінотеатрів, що беруть участь в акції:
 
Multiplex
м. Київ, ТРЦ SkyMall (пр. Генерала Ватутіна, 2Т) 
м. Київ, ТРЦ  Проспект (вул. Червоногрвардійська, 1В) 
м. Дніпро ТРЦ Караван (вул. Нижньодніпровська, 17) 
м. Харків ТРЦ Дафі (вул. Героїв Праці, 9) 
 
Cinema City 
м. Київ, ТРЦ Ocean Plazza (вул. Антоновича, 176)
 
Лінія Кіно
м. Київ
 

Читай также: Свинка Пеппа. Зебра Зоя - донька листоноші. Смотреть онлайн

Читай также: Мультик Машині казки. Золушка. Смотреть онлайн

Читай также: 5 короткометражных мультфильмов, которые учат доброте (ВИДЕО)


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад