Реклама

В Україні з’явилося лялькове телешоу для дітей

В Україні з’явилося лялькове телешоу для дітей

Вперше в Україні дітлахи побачать україномовне телешоу в форматі лялькового театру «Додолики». Прем’єра відбудеться вже завтра, у суботу, 19 травня, о 9:50 на каналі UA:ПЕРШИЙ.

Щотижня, по суботах діти зможуть подивитися лялькове шоу з 7 героями, які відрізняються один від одного а характером та зовнішнім виглядом. Вони постійно вирішують цікаві для малечі проблеми: як домовитися з однолітками, чому треба допомагати одне одному та інше.

При створені цього шоу з командою телевізийників співпрацював дитячий психолог. «Спеціально, щоб батьки не переймалися, що дитина зробить неправильні висновки з побаченного», - кожуть автори.

В Україні з’явилося лялькове телешоу для дітей - изображение №1

Крім того, серіал розповідає просто про складні речі, наприклад, чому люди помирають, чому деякі друзі відрізняються від інших. Автори розробили безліч ігрових ситуацій, де все це зрозуміло пояснюється.

Розробники також додали пізнавального контенту у телешоу, але зробили це збалансовано. Вони розуміють, що важливо, щоб дитина встигла і посміятися, і пограти та знайти для себе щось нове, про що можна подумати.

В Україні з’явилося лялькове телешоу для дітей - изображение №2

Автори «Додоликів» кажуть, що усі 7 ляльок та 6 декорацій зроблені руками. Засновники проекту із великим натхненням підійшли до цього шоу.

Герої «Додоликів» мають різний вигляд та несхожі за характерами. Мія дуже активна, весела та непосидюща.  Гікі, як і багато сучасних дітей, багато часу проводить із планшетом, він щось гуглить та ділиться своїми знахідками з іншими. Деякі персонажі пов’язані із українським фольклором, а інши повністю вигадані авторами лялькового телешоу.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Як вивчати з дитиною українську: мультик "Лепетуни" (ВІДЕО)

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: В інтернеті з'явився новий україномовний мультсеріал для дітей ЧоМуха

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: В Україні розпочало мовлення перше дитяче радіо з казками

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад