Реклама

Экскурсии для школьников в Киеве: выставки, музеи, пешеходные маршруты

Экскурсии для школьников в Киеве: выставки, музеи, пешеходные маршруты

Интересные экскурсии для школьников в Киеве предлагают городские музеи. Кроме того, можно всем классом отправиться на пешеходную экскурсию по улицам города, чтобы познакомиться с историей Киева.

Музеи предлагают в Киеве экскурсии для детей разного возраста в соответствии с их интересами. Есть интерактивные экскурсии с демонстрацией экспонатов, где их можно трогать руками. А можно забронировать экскурсию для детей в Киеве в виде квеста.

Інтерактивна екскурсія "В пошуках скарбу" в музее истории

Екскурсія розрахована на учнів 2–4 класів, під час якої діти в ігровій формі знайомляться з експозицією, що присвячена історії України ХІV–ХIX ст. 

Школярі дізнаються про лицарів та козаків, Запорозьку Січ, про те, як жили люди сотні років тому, як вдягалися, де навчалися, а також про те, що спільного між чумаками та Чумацьким шляхом.

Під час екскурсії діти шукатимуть скарби, розшифровуватимуть давні послання, розгадуватимуть загадки та гратимуться в ігри. В кінці програми заплановані нагородження переможців конкурсів та фотографування в історичних костюмах.

Продолжительность экскурсии для школьников в Киеве: 1 час.
Контакты: (044) 278 48 64
Стоимость: 30 грн. - входной билет для школьников, 30 грн. - участие в квесте.
Адрес: Национальный музей истории Украины, вул. Володимирська,2.

Экскурсии в Национальном научно-природоведческом музее Украины

Темы экскрусий для школьников, которые проводятся только по одному выбранному залу:

 • "Мінералогія і петрографія". У ході екскурсії по залу, екскурсанти знайомляться з різноманітними мінералами, зібраними з багатьох куточків земної кулі і згрупованими в експозиції згідно з їх систематичної та генетичної приналежності.
 • "Загальні геологічні процеси". У ході екскурсії відвідувачам надається можливість познайомитися з основними геологічними процесами, що відбуваються на Землі і що формують рельєф її поверхні.
 • "Історія геологічного розвитку території України", в процесі якої екскурсантам пропонується зробити подорож в геологічне минуле території нашої країни за допомогою різних засобів музейної експозиції.
 • "Розвиток життя на Землі" Під час екскурсії відвідувачі знайомляться з основними етапами розвитку живих організмів. У залі представлені численні останки найдавніших рослин і тварин, які населяли нашу планету в палеозойську і мезозойську ерах, починаючи від примітивних ракоподібних і молюсков, закінчуючи високоорганізованими представниками рептилій, птахів та ссавців.
 • "Неогенові ссавці України" Пропонується унікальна можливість здійснити подорож у минуле нашої країни і побачити тварин, які заселяли територію України десятки мільйонів років тому. Відвідувачів безумовно зацікавлять добре збережені скелети слона-динотерія, жирафа-херсонотерія, носорога-хілотерія і гіппаріона.

Продолжительность экскурсии для школьников - 45-60 минут.
Контакты: (044)-235-62-66.
Стоимость: 45 грн. - входной билет для школьников, группа до 8 человек - экскурсионное обслуживание 160 грн., свыше 8 человек - + 20 грн. к входному билету за каждого посетителя.
Адрес: ул. Б. Хмельницкого, 15, Киев.

Экскурсия по Киевскому зоопарку

Захоплююча оглядово-пізнавальна екскурсія з професійним екскурсоводом Київським зоологічним парком відкриє вам таємниці життя тварин у зоопарку та познайомить з його історією.

Дізнайтеся, що любить їсти на сніданок єдина в Україні горила Тоні, чому тигри одинаки, як Левом Геркулесом командує дружина Христина, які улюблені іграшки слона Хораса, чому бегемотів малюють рожевими та багато чого іншого.

Продолжительность:  1.5 - 2 часа
Стоимость:  400 грн на группу    
Группа:  від 1 до 25-30 чоловік    
Контакты:  0674878680 або 0442324905    
Адрес:  пр. Победы, 32, Киев.    

Дитяча “Казкова” екскурсія в зоопарке Киева

Ми розкажемо чи правда, що вовки завжди злі, а ведмеді, як у мультфільмі "Маша та Ведмідь" такі добрі. Чи ховають страуси голову у пісок, чи можлива доля слоненяти як мультфільмі "Дамбо" та чи насправді жирафи такі боязкі, як Мельман з мультсеріалу "Пінгвіни Мадагаскару".

Чому сов вважають мудрими, а бегемотів малюють рожевими. Чи насправді все так у левячому прайді, як це показано у мультфільмі "Король лев". А ще хто насправді така Багіра, та багато іншої цікавої інформації про Каа, Балу, Шерхана із "Мауглі".

Возраст 7-10 лет.

Продолжительность:  1.5 - 2 часа 
Стоимость:  400 грн на групу    
Группа:  від 1 до 25-30 чоловік
Контакты:  0674878680 або 0442324905    
Адрес:  пр. Победы, 32, Киев.    

    Пешеходная экскурсия по Киеву "12  мест, где сбываются мечты"

Чудова ігрова екскурсія “12 МІСЦЬ, ДЕ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ”. 

На цій прогулянці будуть веселі історії про різні чарівні київські місця. 

І багато ігр та дій, які мають нас навчити легко здійснювати бажання. 

Та чудові амулетики на згадку про прогулянку. 

Продолжительность: 2 часа.
Стоимость: от 75 грн.
Контакты: 067 236 72 60.

Пешеходная экскурсия по Киеву "Магия и чары киевских сокровищ"

Відкопати справжній клад та відвідати Золоті Ворота. І зробити це можливо на нашій авторські екскурсії “МАГІЯ ТА ЧАРИ КИЇВСЬКИХ СКАРБІВ”. 

Екскурсія, на якій діти будуть досліджувати історію Давнього Києв у найбільш приємній ігровій формі - через знахідки та традиції золотошукачів, піднімуться в музей “Золоті Ворота”, а наприкінці екскурсії таки відкопають (!) справжній клад.

Продолжительность: 2 часа.
Стоимость: от 75 грн.
Контакты: 067 236 72 60.

Музей Киевского метрополитена

Перший зал присвячено спорудженню та відкриттю черг метрополітену різних років. Тут ви знайдете документи та фото перших років будівництва та роботи метро, особисті речі попередніх керівників метрополітену, нагороди – ордени та багато іншого.

Також тут є особливий експонат ― діючий макет станції "Дніпро" у типорозмірі 1:87 із першим депо у тому вигляді, який вони мали у 1960-65 рр.

Другий зал присвячено службам метрополітену. На кожному із стендів ― розповідь про підрозділ і людей, які в ньому працювали та працюють. У вітринах служби рухомого складу та депо ― моделі вагонів і частини обладнання.

У третьому залі встановлено перший первинний годинник із центральної часової станції метро, що синхронізував час та інтервали, діючий макет роботи оборотного тупику (виконано у типорозмірі 1:87).

Музей працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00.

Экскурсии проводят для групп от 10 до 20 человек.

Стоимость: бесплатно.
Контакты: (044) 238-50-50, (050) 444-74-27.
Адрес: администрация метрополитена, пр. Победы, 5, Киев.

Музей популярной науки и техники "Экспериментаниум"

Екскурсія проходить по постійній експозиції, що розділена на зони, такі як: анатомія, електромагнетизм, механіка, оптика та інші. 

Екскурсовод в свою чергу розповідає про кожен експонат, як з ним можна взаємодіяти і які наукові закони можна пояснити на його прикладі. 

Наприклад закони механіки чи фізики, що є актуальним для шкільних груп.

Групою вважається колектив від 15 до 25 дітей. Колектив від 26 дітей ділять на дві групи.

Продолжительность экскурсии для школьников в Киеве - 1 час.
Стоимость: 95 грн.
Контакты: (096) 477-97-91, (099) 256-71-27, (044) 383-73-54.
Адрес: пр. Степана Бандеры, 6, Киев.

Екскурсія до куточку української природи, архітектури та побуту “Мамаєва Слобода”

Під час екскурсії Ви оглянете територію козацького селища, дізнаєтесь про козацькі звичаї, відвідаєте козацьку церкву Покрова Пресвятої Богородиці та Наддніпрянські оселі козацької доби, а також зможете придбати сувенір на згадку.

Вартість вказана на 1 особу для групи від 17 осіб.

Стоимость: 125 грн.
Контакты: 066-091-10-76; 068-696-32-16; 044-361-98-48.
Адрес: ул. Михайла Донця, 2, Киев.

Экскурсия в Музей авиации

Государственный музей авиации Украины им.О.К.Антонова является самым молодым и, вместе с тем, крупнейшим историко-техническим музеем страны. 

Сегодня мы владеем экспозицией уже в почти 70 самолетов и вертолетов. 

Особый колорит посещению музея придает близкое соседство действующего аэропорта «Киев» (Жуляны), взлетно-посадочная полоса которого проходит в 100 метрах за прозрачным забором.

Стоимость: 20 грн. - входной билет для школьников, 200 грн. - услуги экскурсовода для группы не более 20 человек.
Контакты: (044) 451-83-24.
Адрес: ул. Медовая, 1, Киев.

Экскурсии для школьников в Музее Ханенко

 • Экскурсии для школьников «Боги и герои Древней Греции». Інтерактивна тематична екскурсія у доповнення шкільної програми з історії та літератури. Рогляд творів з міфологічними сюжетами, закріплення знань в ігровій формі.
  Тривалість: 1-1,2 години.
  Вік: 9-12 років.
 • Экскурсия для школьников «Искусство Азии».Вступ до знайомства з культурою та мистецтвом країн Сходу на матеріалі експозиції азійського мистецтва.
  Тривалість: 1-1,2 години.
  Вік: 9-12 років.
 • Экскурсия для школьников «Красота по-европейски»Інтерактивна екскурсія-дискусія для підлітків. Розгляд ключових творів європейської експозиції та вільне обговорення тем, близьких до життєвого досвіду молодої людини: канони краси та їхні історична відносність, тілесність та її трактування в мистецтві різних епох, кохання, дружба та репрезентації людських взаємин в художніх творах, людські емоції та різні способи їхньої передачі митцями.
  Тривалість: 1,3 – 1,5 години.
  Вік: 13-17 років.

Контакты: (044) 235-32-90.
Стоимость: Групова екскурсія українською або російською мовами (до 15 осіб) - 200 грн, 30 грн. - входной билет для школьников.
Адрес: ул. Терещенковская, 15-17, Киев.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Как обеспечить безопасность детей на школьной экскурсии

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Когда можно бесплатно посетить музеи Киева в октябре 2018

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Чем занять ребенка после школы: самые интересные курсы для детей в Киеве 2018-2019

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад