Реклама

Нова віха в історії України - «Парад культур»

Нова віха в історії України - «Парад культур»

В Києві відбулась Міжнародна конференція "Культура волонтеріату. Міжнародне партнерство в освіті".

В рамках прес-конференції президент ГО "Міжнародний культурний союз "Парад культур" Тетяна Сучкова повідомила, що 31 травня - 3 червня вібудеться грандіозне дійство – «Парад культур».

"31 травня у Києві розпочнеться "Парад культур", спрямований на презентацію та культурну взаємодію країн світу. Це перший проект такого масштабу, він збере разом представників з 23 країн світу. Програма заходу включатиме, зокрема, музичні та спортивні події, ярмарку майстрів, фестиваль національних кухонь, бізнес-форум", - розповілаТетяна Сучкова.

Вона підкреслила, що "Парад культур" покликаний презентувати багату культурну спадщину України та країн-учасниць. Мета проекту - закласти міцну основу для багаторічної співпраці між країнами у сферах культури, туризму, економіки, бізнесу. Проект також працюватиме на імідж Києва як відкритого культурного простору.

Очікуються делегації з країн Африканського Союзу, з Німеччини, Ізраїлю, Молдови та ін.

Фестиваль "Парад культур" проходитиме на трьох основних майданчиках. Він відкриється на Оболонській набережній; продовжиться в "Парку Київська Русь"; включатиме виставку технологій та інновацій на конференції "Україна і світ. Можливості країн світу для України" в готелі "Русь".

Організатор заходу - ГО "Міжнародний культурний союз "Парад культур" за підтримки КМДА, КОДА, Міністерства освіти, Міністерства економіки, "Парку Київська Русь", Національного Київського університету ім.Т.Г.Шевченка.

Читай также: Парад Культур - Парад Сказок в Киеве: город, с которого все начиналось

Больше новостей здесь.Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад