Реклама

Олег Скрипка вже готовий до «Забігу святого Миколая»

Олег Скрипка вже готовий до «Забігу святого Миколая»

У суботу з самого ранку в Українському домі розпочалася видача стартових номерів учасникам «Забігу святого Миколая». Серед перших, хто отримав свій стартовий номер був і легендарний український музикант – Олег Скрипка.

Сам благодійний костюмований «Забіг святого Миколая» відбудеться 21 грудня, біля головної ялинки країни – на Софійській площі. Дистанція святкового забігу для дорослих символічна, - всього 5 кілометрів, для дітей – 500 метрів.

«Новорічні свята – це той період, коли ми всі з задоволенням  поринаємо у казку.  З нашою казкою ми плануємо увійти в історію України – забіг «святого Миколая» стане наймасовішим забігом країни в святкових капелюхах.  В такий спосіб ми завершимо біговий сезон»,- розповів  Дмитро Черніцький, генеральний менеджер «Run Ukraine».

Не маєте костюму, але бажаєте пробігти – не біда! (Якщо звісно, ви не бажаєте  виграти конкурс на кращий костюм :) Кожен учасник отримає капелюх від організаторів, адже під час дійства буде зафіксовано рекорд України у категорії – наймасовіший забіг у новорічних капелюхах.

Завдяки участі генерального спонсора заходу – компанії «Oriflame Україна» забіг буде благодійним: 50  гривень  з кожного реєстраційного внеску будуть направлені на допомогу дітям, які втратили годувальника під час військових дій в зоні АТО.

«Для нас дуже важлива участь в благодійних проектах, - допомога тим, хто цього потребує – частина корпоративної політики компанії. І зараз беручи участь в «Забігу святого Миколая» ми маємо нагоду допомогти дітям, які втратили найрідніших в зоні АТО.  Це благодійний забіг, але окрім благодійності, це ще й гарна можливість підтримати здоровий спосіб життя. Ми раді, що така передноворічна подія є,  і кожен бажаючий може провести день у стилі «Wellness» та ще й  допомогти дітям», - розповів  Ніклас Палмквіст,  генеральний директор «Oriflame Украина».

В рамках забігу «святого Миколая» відбудуться народні гуляння з конкурсами, святковий концерт за участі українських фольклорних колективів.

Свято відбудеться в рамках Фестивалю Святого Миколая 2014, організаторами якого є  Folk Ukraine та Країна Мрій.

Дистанція для дорослих – 5 кілометрів (маршрут пролягатиме від Софії Київської через Михайлівську площу по вул. Артема до Львівської площі в два кола).

Дистанція для дітей (6-12 років) – 500 метрів.

Реєстрація учасників забігу «святого Миколая» триватиме до 11:00 21 грудня в Українському домі:svmykolayrun.org

Програма забігу:

  21 грудня:

10:30 – початок:

11:30 – початок дитячого забігу (500 метрів);

12:00 – початок дорослого забігу (5 км);

13:30 – концерт.

Окрім того в рамках забігу «святого Миколая», 20-21 грудня в Українському домі відбудеться благодійний ярмарок «святого Миколая». На ярмарку можна буде придбати новорічні іграшки, подарунки, прикраси та ласощі від народних майстрів та українських виробників.
Також, в  програмі ярмарку майстер-класи для дорослих та дітей.
15 відсотків  від продажу продукції на ярмарку буде перераховано на допомогу дітям-киянам, які втратили годувальника під час військових дій в зоні АТО.

21 грудня о 15:30 в Українському домі відбудеться  дитяча  лялькова вистава (театр Університету ім.Карпенка-Карого)  організована Run Ukraine  спільно з благодійним фондом  «Лелеки» та Українським домом. Вхід безкоштовний.

Програма ярмарку:

20 грудня:

10:00 – відкриття ярмарки;

10:00 –19:00 майстер-класи;

10-19:00 – видача стартових номерів учасникам забігу «святого Миколая»;

11:00 – 13:00 – майстер-класи;

13:00 – брифінг для ЗМІ;

19:00 – закриття ярмарки.

  21 грудня:

10:00 – відкриття ярмарки:

10:00 – 18:00 – майстер-класи;

15:30  –  лялькова вистава для дітей - «ВЕРТЕП». Про народження Ісуса Христа та дітовбивця царя Ірода та «СУМНА, ВЕСЕЛА КАЗКА». ;

18:00 – закриття ярмарки.

 

Організатор заходу – «Run Ukraine», спільно з Українським домом та ГУ сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Забіг «святого Миколая» відбувається під патронатом за підтримки Країни Мрій,Folk Ukraine.

Читай также: Новый год 2015 в Киеве: куда пойти с ребенком
Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад