Реклама

У Києві відбудеться фестиваль Robofirst

У Києві відбудеться фестиваль Robofirst

11-12 березня в Український домі відбудеться перший Фестиваль «ROBOfirst — більше ніж роботи!». Масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки збере талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 6 до 16 років зі всієї України, які продемонструють свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

«В рамках фестивалю буде представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки — Всеукраїнський чемпіонат First Lego League для дітей 10-16 років, та Всеукраїнський фестиваль First Lego League Junior для дітей 6-10 років», - розповіла організатор фестивалю Оксана Стоєцька.

Більше 1000 дітей з усієї України продемонструють своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Пліч-о-пліч з тваринами». Протягом останніх 6 місяців учасники команд досліджували взаємодію людей та тварин, дізнавались, яким чином ми впливаємо одне на одного, і як можна покращити нашу взаємодію. На фестивалі «ROBOfirst — більше ніж роботи!» представлять близько 130 дитячих проектів-стартапів на цю тему.

Читай также: «Держись, папаша»: письмо мужу, который остался на выходные с детьми

На відвідувачів фестивалю чекатимуть майстер-класи з робототехніки, архітектури, математики та географії. Всі бажаючі зіграють у робофутбол, робогонки та покерують роботом-захоплювачем. На найменших гостей свята чекатиме робот Пікассо, який допоможе намалювати справжній шедевр.

Захід проводиться у партнерстві з Future Education Forum, в ході якого відомі освітяни, громадські активісти та науковці розкажуть про освіту майбутнього та тенденції світового навчального процесу.

Вхід на фестиваль ROBOfirst безкоштовний.
Початок о 10-00.
Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 2
Деталі на сторінці події у Facebookwww.facebook.com/events/213181025813230

Організатори:

Компанія «Пролего» основною метою діяльності якої є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їх подальшого успішного життя, впровадження інноваційних освітніх технологій в навчальних закладах України,

Співорганізатором форуму є Education HUB, освітній простір нового формату, що об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, хто шукає нові ідеї та знання, хто прагне вдосконалити себе, та бути причетним до позитивних суспільних змін.

Читай также: Как провести семейные выходные и не перессориться

Читай также: Места силы в Киеве. Где гулять, чтобы прояснить мысли и повысить энергетику

Читай также: Утро с детьми и без: как живут родители, пока другие спят

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад