Реклама

Дети для детей: сказка о добром карасике

Дети для детей: сказка о добром карасике

Волшебный мир сказок ценен не только потому, что в него можно погрузиться ради собственного удовольствия и развития творческих способностей. Такие произведения обладают поистине лечебным эффектом и даже помогают сотворить чудо.

Воспитанники специального учебно-воспитательного комплекса «Мрия»  – детки, больные ДЦП, которые хотят полноценно жить, творить и развиваться. Именно творчество и фантазии помогают малышам справиться со своим недугом. И они создают сказку.

Сегодня мы предлагаем Вашему вниманию творение Андрея Деревянко о том, как важно мечать, даже если об исполнении этой мечты никому, кроме тебя, неизвестно.

Читай также: ФОТОпозитив: смешные детки к 1 апреля

КАЗКА ПРО ДОБРОГО КАРАСИКА 

Дети для детей: сказка о добром карасике - изображение №1

Товстим шаром льоду мороз покрив ставки, річки і озера. Не обійшла зима і озерце в Замріяному містечку. У зимовій воді похмуро і тихо. Сонце не просвічує воду крізь шар льоду. Не блищить пісок, не цвітуть водяні трави. Тільки в лунці видно прозору воду.

В глибокій тиші на дні озера жив собі карасик. Він був добрим, привітним і гостинним. Завдяки цьому у нього було багато друзів. Рибка краснопірка, гостра риба-голка та маленький товстолобик. Карасик любив гратися зі своїми друзями в піжмурки і перегони. Та більше за все вони любили мріяти про весну. Довгими зимовими вечорами карасик з друзями мріяли про тепле, ніжне сонечко, барвисті береги та ігри над водою. В такі хвилини карасикові було дуже сумно. Але його зігрівало те, що найближчі друзі були поруч.

Добрий карасик згадував, як літом над водою пролітала ластівка. Він бачив, як на березі полювали коти. Йому дуже подобався спів пташок. Карасик не вмів співати, але йому здавалось, що він співає подумки. Іноді карасик піднімався на поверхню води до лунки, щоб хоч трохи почути цвірінькання синичок, горобчиків, снігурів. А потім занурювався під товстим шаром льоду у свої мрії.

Карасик думав, що кожна частинка, яка приходить у цей світ, несе свою мелодію і співає на свій манер. От і карасик співав свою беззвучну мелодію, яка наповнювала його зсередини.

Дети для детей: сказка о добром карасике - изображение №2

Читай также: Детям с проблемами чтения помогут активные видеоигры

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад