Реклама

Вопросы брака и семьи. Разное

Вопросы брака и семьи. Разное

Мария Тр

Скажите пожалуйста, каков порядок выезда заграницу ребенка. Ему 3 года, мы собираемся полететь на 2 недели в Турцию. Что для этого надо?

Юринтерком
(assist@likar-info.com)

Закон України "Про порядок виїзду з України і в`їзду в Україну громадян України" пердбачає наступне:

Оформлення проїзного документа дитини провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або законних представників батьків чи дітей у разі потреби самостійного виїзду неповнолітнього за кордон. У клопотанні зазначаються відомості про дитину, а також про відсутність обставин, що обмежують відповідно до цього Закону право на виїзд за кордон (лише для дітей віком від 14 до 18 років).
За відсутності згоди одного з батьків виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.
Громадянам України, які постійно проживають в Україні, проїзний документ на дитину видається органами внутрішніх справ за місцем проживання, а тим, які проживають за кордоном, - дипломатичними чи консульськими установами України.
Проїзний документ на дитину оформляється на термін три роки або до досягнення нею 18-річного віку.
Виїзд з України на постійне проживання дітей віком від 14 до 18 років може бути здійснено лише за їх згодою, оформленою письмово і нотаріально засвідченою.
За видачу проїзного документа на дитину державне мито і консульський збір не справляються.
Отже, для оформлення проїзного документа для 3-річної дитини потрібна лише заява батьків та свідоцтво про народження.
А при відсутності нотаріально засвідченої письмової згоди батька, який залишається в Україні, на виїзд дитини за кордон, проїзний документ видається лише на підставі рішення суду.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад