Реклама

Кому положены льготы?

Кому положены льготы?

Вопрос:
Вы бы не могли просветить меня. Я была на днях у участкового и одной маме выписывали бесплатные лекарства на ребенка. А что такое существует в Украине? Скажите пожалуйста, кому и по какой причине выдают бесплатные лекарства (я имею ввиду детей). Мне тоже не всегда хватает денег на некоторые препараты.... .

Юринтерком:
Згідно до Постанови КМ від 17 серпня 1998 р. N 1303 до Переліку груп населення, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах, відносться діти віком до трьох років;
Відпуск лікарських засобів безоплатно у разі амбулаторного лікування дітей віком до 3-х років провадиться аптеками за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання цих осіб.
Але безоплатно відпускаються не всі лікарські засоби, а тільки ті, що зазначені у переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 1996 р. N 1071, які саме - ви зможете дізнанитись у дільничного лікаря.


Вопрос:
У нас ожидается рождение близнецов и мы хотим уточнить, имеет ли такая семья льготы хоть где-нибудь? Дополнительные пособия, выплаты, что-то еще. Куда нам обращаться?

Юринтерком
Вы имеете право на единовременную и дополнительную помощь при рождении ребёнка (в Вашем случае - это два ребёнка). Согласно Закону "Про помощь семьям с детьми":
"…Право на одноразову допомогу при народженні дитини має сім`я у разі народження дитини."
"…Одноразова допомога при народженні дитини призначається і виплачується органами соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків", в том случае, если родители не работают, если же Ваш муж или Вы работаете, то Вы можете обратиться за получением указанной помощи по Вашему месту работы или по месту работы мужа.
Основанием для предоставления единовременной помощи (в размере 118 грн. в вашем случае - 236 грн.) является справка о рождении ребёнка, выданная органом ЗАГСа.
Для получения дополнительной помощи (в размере 59 грн. - в Вашем случае 108 грн.), которая предоставляется матерям, которые стали на учёт в медицинском учреждении (женской консультации, фельдшерно-акушерском пункте) в срок до 12 недель беременности, регулярно его посещали и выполняли рекомендации врачей.
Особых льгот, выплат при рождении близнецов наше законодательство, к сожалению, не предусматривает.


Вопрос:
Мне сказали, что на молочной кухне в Киеве можно получить бесплатно детское питание. Каким образом, кому и какие документы для этого необходимы?

Юринтерком
Існує Інструкція “Про порядок безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей”.
Малозабеспеченими вважаються ті сім`ї з дітьми, яким призначається та виплачується державна допомога згідно з Законом України "Про державну допомогу сім`ям з дітьми" (сім`ї, у яких середньомісячний сукупний доход на кожного члена сім`ї за попередній квартал не перевищує трикратного розміру мінімальної заробітної плати (354 грн.).
Для включення в списки дітей перших двох років на безкоштовне харчування батькам дитини необхідно подати довідку з місця одержання допомоги про одержання вказаної допомоги в лікувальний заклад, що складає ці списки.
Списки дітей перших двох років життя на безкоштовне харчування складаються дільничними педіатрами міст та районних центрів, працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів в сільській місцевості та затверджуються державними адміністраціями, виконкомами міських і сільських Рад народних депутатів.
Згідно з затвердженими списками дітей із малозабезпечених сімей, дільничні педіатри (фельдшери) виписують дитині харчування на спеціальному рецептурному бланку із штампом "безкоштовно".
Видача безкоштовного харчування проводиться через молочні кухні та роздаткові пункти лікарень, поліклінік.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад