Реклама

Сказка «Турботлива корівка» - победитель конкурса Мамина сказка

Сказка «Турботлива корівка» - победитель конкурса Мамина сказка

Редакция журнала "Твой Малыш", при поддержке Интернет-портала LIKAR.INFO,подводит первые итоги, и публикует сегодня сказку-победительницу в конкурсе на лучшую
МАМИНУ СКАЗКУ

Дорогие мамочки-сказочницы!
Огромное спасибо за внимание к нашему конкурсу! Вы – замечательные! Истории просто потрясающие.
Нас очаровали сказки Любови Бульбы (г. Мелитополь), Марины Ефремовой (г. Краматорск), Зои Щеголевой (г. Кировское), Юлии Линецкой (Донецк), Анны Вишневской (г. Боярка). Читатели увидят их на страницах журнала.

Автор сказки «Турботлива корiвка» получает в подарок набор для творчества от магазина развивающих игрушек «Знайка».

Казка - «ТУРБОТЛИВА КОРІВКА»

В одному невеличкому селищі жила корівка Мумуня. Її хатинка стояла на галявині біля річки. Корівка дуже любила квіти, тому довкола хатини від ранньої весни до пізньої осені розквітало безліч кольорових та запашних квіточок.

У помешканні Мумуні завжди було чисто та прибрано. Корівка щоранку швидко прокидалася, робила хатні справи та поспішала на роботу.

Працювала вона продавцем у молочній крамниці. Рівно о восьмій годині інші корівки приносили їй бідони з молочком.

Від своїх подруг корівка знала усі місцеві новини. Коли в якоїсь мами хворіло малятко, вона поспішала до неї з порадами, як швидко вилікувати дитинча. Часто Мумуня брала з собою гостинці: різноманітні лісові ягоди та трави, які сама збирала та сушила.

За таку добру вдачу всі мешканці дуже любили корівку. Діти ніяк не могли дочекатися неділі, щоб під час прогулянки завітати в гості до Мумуні. Тому навіть у неділю корівка прокидалася рано-вранці, щоб спекти для своїх маленьких гостей солодкі булочки. Вони дуже полюбляли їсти їх з молочком.

У післяобідню пору, коли на вулиці світило сонечко, а на небі не було й хмаринки, корівка розстеляла на траві килимок і всі дітки сідали навколо слухати казочки. А їх Мумуня ой як гарно вміла розповідати! Малята дивувалися – звідки вона знає так багато казок? Бо щоразу вони чули нову й цікаву історію: про далекі теплі країни, куди відлітають лелеки на зиму; про маленьких рибок, які з їхньої річки мандрують аж до великого синього моря; про працьовитих бджілок, що можуть назбирати цілу діжку меду. Батьки дуже раділи, коли їхні малята, веселі та задоволені, поверталися додому. Вони не знали, як дякувати корівці, тому щиро посміхалися щоразу, коли заходили до молочної крамниці.

– Доброго ранку, пані Мумуню! Чи маєте свіже молочко для мого синочка? – запитувала мама зайчиха.

Зайчик пив молочко, щоб мати сильні лапки й швидко бігати. А в лисички від нього шубка ставала блискучою. Ведмежаткові після склянки цього цілющого напою снились цікаві та барвисті сни.

Проте одного разу ніхто з подруг не приніс Мумуні молока. Так тривало декілька днів – і корівка почала хвилюватися. Матері діток приходили сумні та розповідали, що малята просять молочка і сметанки.

Отож, не дочекавшись подруг, Мумуня подалася їх шукати.
Корівка сіла на самокат й поїхала до їх хатинок. Але там вона нікого не застала! І пригадала корівка, що на зароблені гроші хотіли подруги купити собі капелюшки.
– Мабуть, вони подались у місто! – подумала Мумуня. Так і було! Подруги вже третій день поспіль ніяк не могли вибрати собі капелюшки.
– Як вам не соромно! – вигукнула Мумуня з порогу крамниці. – Без вашого молочка дітки плачуть, а ви тут марнуєте час. Негайно повертайтеся додому!

Мамуня швиденько порадила, що кому пасує, й собі підібрала жовтого капелюшка з квіточками. Усі разом вони попрямували до села. Там, біля молочної крамниці, на них чекали матусі дiточок. Корівки зрозуміли, що молочко потрібно кожного ранку.

З того часу в крамниці Мумуні постійно було свіже молоко і всі дітки навкруги були здорові та веселі. Щоразу, коли якась мама купляла пляшку молока для свого малюка, Мумуня усміхалась і промовляла: «На здоров’я!»

З повагою, постійна читачка
Леся Кічура

Присылайте свои истории по адресу:
01021, Киев, а/я "Твой Малыш",
а также по электронному адресу:
администратору сайта и журнал Твой Малыш
E-mail:tvoymalysh-readers@edipresse.com.ua,
с пометкой "Мамина сказка".

Самые интересные СКАЗКИ будут опубликованы на страницах Журнала «Твой Малыш» и Интернет-портала www.LIKAR.INFO, а победительницы получат в подарок набор для творчества от магазина развивающих игрушек "Знайка" (www.znaika.com.ua).


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад