Реклама

Подаруй дитині казку!!!

Подаруй дитині казку!!!

З чого складається дитинство? З дитячих майданчиків, солодкої вати, недільних походів з батьками до зоопарку… Або зі стін дитячого будинку, поношеного одягу та відчуття того, що в цьому світі ти нікому не потрібен.

Добра людина виросте лише з тої дитини, яка зростає з вірою у диво, вірою в казки. Позбавлені казок люди позбавлені й дитинства.

Хіба винні маленькі мешканці дитбудинків та інтернатів у тому, що обставини, батьківська недбалість та загальна байдужість викинули їх на узбіччя життя, зробили сторонніми в суспільстві? Кожен з нас має усвідомити: немає чужих дітей, усі вони – наші, усі вони маленькі громадяни України, які теж хочуть – і мають повне право – бути щасливими.

Допомогти цим діткам набагато легше, ніж здається. Треба прислухатися до власного серця і спитати себе – чи є винагорода, цінніша за світлу посмішку та сміх щасливої дитини?

Ми – не благодійна організація.
Ми – група молодих мам, небайдужих до цих діток.
Ми намагаємось зробити хоча б щось для того, аби їхнє дитинство стало трохи цікавішим, яскравішим, щасливим. Але нам потрібна допомога. Допомога кожного з вас – нехай невелика, але щира. Разом ми маємо шанс подарувати цим діткам часточку нашої любові, і отримати натомість радість від блиску маленьких оченят.

Отже, ми шукаємо небайдужих людей, які мають можливість оплатити транспортні послуги або надати власний транспорт (бажано мікроавтобус) для постійного перевезення діток з дитбудинків та інтернатів до лялькового театру, зоопарку, цирку та інших місць дитячого дозвілля у вихідні дні. Все інше – квитки, частування та подарунки для кожної дитинки – ми намагатимемося забезпечити власними зусиллями.

У найближчий час ми плануємо повести діток до нового Київського лялькового театру, що знаходиться на вулиці Грушевського. Це справжній маленький чарівний палац: з колонами, тронним залом, фігурами казкових персонажів, великим акваріумом та дитячим кафе, а головне – з чудовими виставами, які ніби переносять глядачів до світу казок.

Давайте створимо для дітей справжню казку, доки їхні серця ще відкриті та вірять у диво? Адже вони так чекають нашої допомоги!

Якщо у вас є можливість допомогти з транспортом або будь-які додаткові ідеї щодо організації, будь ласка, звертайтеся до
Тетяни Бобошко, моб. 8-067-402-67-43, Тетяні Бобошко
Або: адміністратору форума http://www.uaua.info/mamforum/

Інформаційний спонсор акції - сайти www.likar.info та www.uaua.info

Нашу Акцию поддерживают:
Информационный ресурс про детей-сирот и детские дома Украины - DetDom.info
Интернет магазин Знайка

Автор статті - Олександра Жиленко


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад