Реклама

Прес-конференція. Відкриття дитячого конкурсу творчості «Урок казки»

Прес-конференція. Відкриття дитячого конкурсу творчості «Урок казки»

28 березня, у місті Києві , в приміщенні Прес центру «УНІАН», буде проводитися прес-конференція, присвячена відкриттю дитячого конкурсу творчості «Урок казки» Всеукраїнського соціального проекту «Свято дитячих мрій» в 2014 році.  

Всеукраїнська Громадська Організація «Дитинство» виступає ініціатором та організатором багатьох цікавих дитячих проектів.

Всеукраїнський дитячий проект «Свято Дитячих Мрій» вже шість років збирає друзів. З нашою допомогою талановита молодь України має можливість проявити свої вміння та таланти і зробити наступний крок до самореалізації.

     

Напротязі року, з березня по жовтень місяць, діють дитячи конкурси та велика команда небайдужих людей створюють дійсне дитяче свято, та  як головна подія,наприкінці року з усієї України приїжджаютьв грудні місяцідіти і батьки на головне дійство - Гала концерт "Свято дитячих мрій"!

Цей рік особливий, дітей України чекає дуже багато сюрпризів подарунків від улюбленого дитячого проекту. ВГО «Дитинство» починає активну співпрацю з Українським державним центром позашкільної освіти при Міністерства освіти і науки України.

Відкриває дитячий конкурс 2014 - Переможець проекту Аліна Приступа з міста Запоріжжя. Це надзвичайно талановита незряча дівчинка являє собою приклад цілеспрямованості та великої віри. Вона сприймає світ та відчуває його не так як більшість людей, а серцем, но у неї є одна проста мрія - «Бачити не тільки серцем».

Один  з найважливіших моментів  у житті – не бути байдужими та допомогати близьким- дітям та дорослим. Це і є основна мета яку підтримує та реалізує «Свято дитячих мрій».

Інформаційна довідка: Всеукраїнський дитячий проект «Свято Дитячих Мрій» має статус соціального, так як створений для дітей з різних соціальних прошарків, зокрема для дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів тощо. 

Акредитація ЗМІ:  Оксана Марченко, тел. 093 465 84 99, ksu.marchenko@gmail.com,

Місце проведення: прес-центр «УНІАН», адреса: 01001, Київ 1, вул. Хрещатик, 4.

Час: 09.30-10.20.

Учасники (Президія):

  • Сучкова Тетяна Аркадіївна - Голова Всеукраїнської Громадської Організації «Дитинство».
  • Стаднюк Олена Фіофіловна - Віце-Президент Всеукраїнської Громадської організації «Дитинство».
  • Кушерець Василь Іванович - Голова правління « Товариство «Знання» України» , доктор філософських наук, президент «Університету Сучасних Знань».
  • Педоренко Олена Василівна - заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства образованіяі науки, молоді та спорту України
  • Влада Литовченко - Президент « Міжнародного фонду культурного співробітництва».
  • Наталія Рибачик- Головний редактор інтернет-порталу www.uaua.info (Open Media Group).
  • Наталія Павлівна Колісник - Президент Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова.
  • Аліна Приступа - переможниця детского конкурсу «Урок казки» , проекту « Свято дитячих мрій».

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад