Реклама

Новий бренд ляльок Ever After High™ тепер в Україні!

Новий бренд ляльок Ever After High™ тепер в Україні!

 

Нарешті Україна дочекалася появи нового бренду від Mattel – Ever After High™. Довгоочікуваний бренд ляльок, який вже підкорив підлітків по всьому світу своєю оригінальною ідеєю та чарівними персонажами, з’явився на полицях українських магазинів іграшок наприкінці липня 2014 року та впевнено набирає популярності серед споживачів.

Читай также: Барби завела стильный Instagram (ФОТО)

Відкриваючи нову сторінку в історії казок, у липні 2013 року американська компанія іграшок Mattel оголосила про світовий запуск торгової марки Ever After High™. Історія бренду розпочалася у 2013 році з появи шести базових ляльок, які були доступні лише у 14 країнах. В 2014 році бренд Ever After High™ охопив вже більш ніж 30 країн. Впродовж одного року з’явився цілий ряд героїв – учнів школи Ever After High, які поділяються на Бунтарів та Королевичів.

  

Бренд підтримується різноманітними цифровими ресурсами, включаючи веб-сайт, канал YouTube та сторінки в соціальних мережах. Окрім того, в підтримку бренду восени почнеться трансляція мультфільмів про чарівних учнів школи. Також на сьогоднішній день торгова марка Ever After High™ досягла раннього успіху у видавництві та серед споживчих товарів. Роман «Книга Легенд», автором якого є американська письменниця Шеннон Хейл, нещодавно очолив список бестселерів «New York Times» і вже ведеться активна робота над його продовженням. Інші товари, включаючи одяг, аксесуари та канцелярське приладдя, вже доступні для прихильників бренду в багатьох країнах світу.

Читай также: Кукольный домик: воплощаем детскую мечту

Ever After High

Бренд Ever After High ™ присвячений чарівним учням школи – дітям легендарних казкових героїв. У зачарованій школі Ever After High учні готуються ступити на шлях своїх казкових батьків, втім не всім до вподоби вготована їм доля. Старі як світ історії продовжували б існувати й надалі, якби одного дня Рейвен Квін, дочка Злої Королеви, не вирішила зректися долі своєї лиховісної матері, адже їй не до вподоби було стати наступною лихою королевою. ЇЇ вчинок спонукає однокласників також ставити під сумнів їх заздалегідь визначені долі. Це призвело до того, що школа Ever After High почала розподілятися на дві групи: Королевичів на чолі з Епл Вайт (дочкою Білосніжки), які чекають на обіцяний «Щасливий кінець казки», та Бунтарів, лідером яких мимоволі стає Рейвен, які прагнуть переписати кінцівку своєї історії, а не слідувати батьківській.

Прийшов час забути старі казочки, які раніше батьки читали дітям на ніч. У школі Ever After High усе починається з чистого аркуша і кожен пише свою власну нову історію. Тут головним поводирем станесерце, а дружба – наймогутнішою зброєю проти будь-яких заклять. Відтепер кожна дівчинка зможе вирішувати самостійно Королівна вона чи Бунтарка, адже кінець однієї казки - це лише початок нової!

Читай также: В Испании сделали Барби высотой 2 метра


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад