Реклама

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта

Мы знаем, как улучшить жизнь в Киеве, не затратив на это ни времени, ни усилий! UAUA.info продолжает публиковать самые важные петиции Киева, подписав которые, вы сможете сделать свой небольшой вклад в развитие города. 

Реконструировать и возобновить работу детского сада, обустроить детскую площадку, очистить озеро и сделать его место семейного отдыха, защитить парк от уничтожения и обеспечить безопасный отдых в парковой зоне - все это вы сможете сделать, не вставая с дивана, всего в один клик. Просто подпишите петиции, которые вы считаете нужным поддержать, по активным ссылкам.

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта - изображение №1

Реконструкція та відновлення роботи дитячого садка

Автори петиції закликають міську владу реконструювати та відновити роботу дошкільного дитячого закладу по вул. Плеханова 6а. "Щоб потрапити у садок треба ставати в чергу, а кількість людей в черзі набагато більше ніж бажаючих… Проте у той самий час у нашому мікрорайоні стоїть не функціонуючий дитячий садок, який повинен працювати та допомагати у догляді за дітьми багатьом родинам нашого щільно заселеного мікрорайону. Садок вдало розташований у затишному зеленому дворі поблизу Русанівського каналу". Підписати петицію можна за посиланням.

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта - изображение №1

Выделить средства для благоустройства детской площадки

Авторы петиции просят киевскую администрацию выделить средства для благоустройства детской площадки по улице Бажова 5, поскольку детям негде гулять. "Улицы, дворы и даже тротуары обрастают местом для стоянок, наша площадка в ближайшее время тоже может стать местом для парковки машин если не предпринять мер". Вы поможете улучшить жизнь в Киеве, подписав петицию по ссылке.

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта - изображение №1

Облаштування озера Срібний кіл для сімейного відпочинку

Автори петиції просять київську адміністрацію очистити озеро Срібний Кіл (м. Осокорки) і облаштувати його для сімейного відпочинку. "Весь рік це місце слугує "притулком" для безхатченків та вигулу собак, натомість люди які мешкають в районі м.осокорки змушені йти з дітьми до парку Позняки чи взагалі до набережної русанівки.

Очистити територію озера, озеленити піщаний берег і облаштувати лавками та дитячим майданчиком один з берегів - прекрасний спосіб покращити життя жителів міста і прикрасити місто, не дозволити знищити "зелений острів". Одним зі шляхів забезпечити життєдіяльність приведеного в порядок місця-примусити всіх власників розважальних закладів доглядати за чистотою озера, та прилеглих територій". Підписати петицію можна за посиланням.

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта - изображение №1

Закріпити піший патруль для забезпечення правопорядку в парку "Перемога"

В парк "Перемога" приїжджає та приходить багато людей для відпочинку - деякі вживають алкоголь, розкидають сміття та палять багаття, порушують правила паркування. Тому потрібна присутність представників правоохоронних органів для контролю за дотриманням вимог чинного законодавства. Підписати петицію можна за посиланням.

Как улучшить жизнь в Киеве: 5 петиций марта - изображение №1

Врятувати парк Дарницького р-ну від знищення

Екологічна ситуація Дарницького району вкрай складна. Особливо через сміттєпереробний завод "Енергія" та Бортницьку станцію аерації. Жителям району поблизу м. Осокорки, м. Позняки, м. Харківська та м. Вирлиця інколи просто немає чим дихати! І тут ще Київська влада має намір забрати останній клаптик природи - Дарницьке лісогосподарство!

За даними співробітників Дарницької районної в м. Києві адміністрації влада Києва вже має проекти по вирубці дерев у районі м. Червоний Хутір та забудівлі цієї місцевості! Тобто нас хочуть позбавити КИСНЮ в ім'я грошей!!! Лишити без "Тропи здоров'я", без більш ніж столітніх соснових дерев. Це єдине місце у Дарн-ому р-ні, куди люди можуть виїхати та відпочити з дітьми на природі.

Єдиний вихід - це добитися, аби територію, на яку "поклали око" бізнесмени-ненажери, приєднати офіційно до території регіонально-ландшафтного парку "ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ". Адже його територія охороняється законом України "Про природно-заповідний фонд України".

Підтримайте петицію сьогодні, тому що завтра буде, на жаль, пізно! Підписати петицію можна за посиланням.

Читай также: Как правильно сортировать мусор дома: 4 картинки с инструкцией

Читай также: Где сдать полиэтиленовые пакеты на переработку

Читай также: Парки Киева: где погулять с коляской в Киеве


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад