Реклама

«Чому він у вас без шкарпеток?»: 25 дотепних малюнків про материнство від пабліку Яжемадонна

«Чому він у вас без шкарпеток?»: 25 дотепних малюнків про материнство від пабліку Яжемадонна

Нещодавно в українському фейсбуці з’явилася сторінка Яжемадонна, де можна побачити твори мирового живопису про материнство із підписами, які демонструють чудове почуття гумору його авторів та добре знання буденності матерів.

Сторінку створюють декілька жінок, що не мають відношення до мистецтва, але полюбляють відвідувати музеї та добре знають, що має відчувати Мадонна з немовлям, бо мають власний досвід материнства.

«Одна із нас якось гуляла коридорами музею і роздивлялася обличчя Мадонн із немовлятами, уявляючи, що думають зображені на картинах жінки. Своїми спостереженнями поділилася із іншими мамами - а далі уяву вже було не спинити», - розповідає одна з авторок сторінки.

Свої імена жінки розкривати не стали, бо побоюються критики релігійно налаштованих громадян, які час від часу додають на сторінку коментарі про те, що над іконою неможна знущатися, та щось в тому ж дусі.

Але ж образи Мадонни добре відображають усі складнощі материнства: небажані поради від близьких та сусідів, розмірковування про прикорм, про грудне вигодовування, відношення мати та батька після народження дитини та інше.

Картинки Яжемадонна поширюють у мережі не тільки жінки, але й чоловіки, що теж добре знають, що таке бути батьком. До того ж у сторінки з’явилося багато шанувальників, які надсилають до редакції власні твори.

 

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: «Рачительная я, умопомрачительная»: иронично о буднях домохозяйки

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Беременность и материнство глазами мамы-мультипликатора: 20 смешных картинок

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад