Реклама

Мамина справа: створення пакуночків з сюрпризами

Мамина справа: створення пакуночків з сюрпризами

 

Продовжуємо нашу рубрику «Мамина справа»! Сьогодні ми познайомимося з цікавим он-лайн бізнесом, яким зайнялася дружня родина. Сервіс замовлення пакуночків-сюрпризів через інтернет Kolobochka створили дві родички, Віра та Світлана. Перша живе в Києві, а друга з чоловіком та маленьким синочком Левом - в Америці. Незважаючи на далеку відстань, дівчата вправно ведуть справу. Нам вдалося з’єднатися зі Світланою, що живе в Лос-Анджелесі і поговорити про те, як ідуть їх справи. Дізнаємося подробиці! 

              UAUA.info: Розкажіть, будь ласка, про концепцію Вашого інтернет-магазину!

Ми продаємо в онлайні коробки, наповнені різними товарами для дітей. На нашому сайті можна оформити підписку. Люди погоджуються одноразово або кожного місяця отримувати набір товарів-сюрпризів для своїх дітей. Вміст коробки завжди залишається секретом, але кожна коробочка підлаштовується під вік та стать дитини. Чим на більше місяців підписуєшся, тим дешевше. Одна коробка коштує від 250 до 350 гривень. Також у нас є інтернет-магазин, де можна купити окремі товари або зібрати собі коробку.

              UAUA.info: Як з'явилася ідея його створення?

Це дуже популярний сервіс в США. Я підсіла на подібні коробки з косметикою, снеками, нижньою білизною і, звичайно, дитячими товарами. Відкрила для себе купу брендів, які дуже підходять мені та дитині. Не знаю, яким би ще чином могла про них дізнатись. Подумала, що українським мамам буде корисно розкрити для себе якісь американські та українські молоді бренди. Раніше я працювала в інтернет-виданні, де багато уваги приділяють новим стартапам і молодому бізнесу. Я знала багато таких українських починань, і хотіла розповісти про них ще більшій кількості людей. Коробка-підписка, де товари можна спробувати і потестити, здалась мені ідеальним варіантом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Мамино дело: детский сад домашнего типа

Мамина справа: створення пакуночків з сюрпризами - изображение №1

UAUA.info: Що Вам було потрібно для старту?

Час і трохи коштів. Крім того, аналіз ринку, цілодобовий докорінний аналіз українських і америнканських дитячих товарів. Поки малий порпається у пісочниці, я шукаю нові і нові товари. 

UAUA.info: Які Ваші середні щомісячні витрати?

Поки що важко сказати, бо ми запустились зовсім недавно. 

UAUA.info:  Де Ви берете товар для продажу?

У виробників цих товарів. Деякі з них в США, і ми пересилаємо ці товари поштою. Інших ми знаходимо в Україні і домовляємося з ними про співпрацю.

UAUA.info: Чи достатньо у Вас замовників?

Ми задоволені результатом, враховуючи те, що ми тільки-тільки запустились. 

Мамина справа: створення пакуночків з сюрпризами - изображение №2

UAUA.info: Хто Ви за освітою? Як вирішили кардинально все змінити?

Я журналіст за освітою, і все життя займалась журналістикою. Життя саме себе змінило після того, як ми переїхали в США і в нас з’явився син. Я продовжую писати, просто тепер ще й пишу про kolobochkу і листи виробникам. Моя діяльність не сильно змінилась - я і раніше весь час спілкувалась з людьми і проводила аналіз ринку стартапів. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Мамино дело: пошив и продажа слингов

UAUA.info: Скільки людей зараз задіяно в бізнесі?   

Нас двоє, я і сестра мого чоловіка. Але нам допомагає неймовірна кількість людей. Дуже щаслива, що довкола така кількість близьких, рідних і друзів, які готові зробити все що завгодно, щоб допомогти нам. І дякую їм за це!

Мамина справа: створення пакуночків з сюрпризами - изображение №3

UAUA.info: Як Ви гадаєте, чому люди роблять замовлення у Вас? Це ефект неочікуванності?  А чи були розчаровані клієнти?

Всі люблять сюрпризи, особливо, коли вони приємні. Тому і роблять замовлення, бо ми продаємо сюрпризи. Ми досі вчимо і удосконалюємо своє наповнення. Нам насправді дуже цікаво, що про нас думають, тому стараємось поговорити з кожним клієнтом. І, якщо є мінімальне незадоволення або похвала, ми обов’язково враховуємо це у роботі з наступними клієнтами.

UAUA.info: Скільки часу зараз витрачаєте на підтримку бізнесу?

Весь вільний час, зараз я живу тільки kolobochkoю. 

UAUA.info: Як ефективно поєднувати власну справу з вихованням дитини?

Банальну фразу скажу, але це дуже індивідуально. Знаю жінок, які маючи великі сім’ї, малесеньких дітей та посідають дуже серйозні менеджерські посади, несуть відповідальність перед великою кількістю підлеглих. І знаю тих, хто має лише одну дитину і живе нею, нічим більше не займаючись. І в першому, і в другому варіанті мова йде про щасливих і самореалізованих жінок. Якщо є бажання - знайдеться і спосіб.  А материнство - це ніяк не завада, а натхнення. 

Мамина справа: створення пакуночків з сюрпризами - изображение №4

UAUA.info: Чи допомагає Вам хтось з доглядом за сином?  

 
Мій чоловік. Ми вдвох виховуємо сина Лева. А зараз чекаємо на другого сина, який має народитись на Новий рік.

Мій чоловік. Ми вдвох виховуємо сина Лева. А зараз чекаємо на другого сина, який має народитись на Новий рік. 

Дуже дякуємо за Вашу розповідь! Бажаємо подальших успіхів!

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Мамино дело: заказ детской одежды из США

Мами UAUA.info діляться своїми історіями та досягненнями на нашому форумі.

А про яку «Мамину справу» ви хотіли б розповісти? 


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад