Реклама

Активна мама форуму UAUA.info: киянка Антоніна

Активна мама форуму UAUA.info: киянка Антоніна

 

Знайомимося з активними UAUA.info-мамами! Цим інтерв’ю ми розпочинаємо знайомство з мамами, які спілкуються на нашому форумі та відчувають себе частиною дружньої спільноти! Сьогодні ми говоримо з молодою мамою Антоніною, яка лише кілька тижнів тому народила чудового синочка!  Ми надіслали Тоні пропозицію про інтерв’ю ще тоді, коли вона була вагітна, і дуже раді, що вона відкриває нову рубрику на нашому сайті! Приємного знайомства! 

UAUA.info: Розкажіть, будь ласка, про свою сім’ю!

Наша сім'я складається з тата, мами та маленького синочка, якому ще нема місяця. Ще у нас є кіт ! Наша сім'я дружна, весела, любить подорожувати, вдома на місці їй не сидиться. Тепер чекаємо, щоб підріс синочок - відновимо нашу активність уже утрьох!

UAUA.info: Розкажіть, чим Ви займалися до декрету?  

Так, зараз я в декреті. А раніше  працювала у компанії, що займається інтернет-сервісом. Цей сервіс  допомагає покупцеві знайти, порівняти і визначитись з вибором товару, магазину і зробити покупку.

UAUA.info: Антоніно, як зазвичай проходить Ваш день?

З появою синочка розпорядок дня повністю змінився. Зараз ще немає якогось чіткого графіку: ми  адаптовуємось, підлаштовуємось один під одного.

UAUA.info: Поділіться, як Ви дізнались про UAUA.info?

Про UAUA.info я дізналась випадково, шукаючи інформацію стосовно вагітності. Сайт мені допоміг і допомагає досі - на форумі я познайомилась з чудовими дівчатами, які дають поради і підтримують. Не знаю, що б я без них робила!  В інтернеті є багато різної інформації (і потрібної і ні, і корисної і не дуже), а тут дівчата діляться справжнім життєвим досвідом, тут реальне спілкування! Це дуже приємно!

Антоніно, щиро дякумо за Вашу розповідь і бажаємо всього найкращого Вашій родині!

Ми будемо із задоволенням продовжувати знайомства з активними мамами нашого форуму. Розкажіть про себе та свою сім'ю!

Надсилайте свої історії на адресу: editorial@uaua.info  

Читайте також життєві історії активних матусь, які розпочали свою справу у рубриці Мамина справа!


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад